Paweł Giezek: Chciałbym, żeby wybory były co pół roku
obrazek

Paweł Giezek przypomniał podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej we Wschowie, że za rok odbędą się wybory samorządowe. Pani burmistrz wtrąciła, że słyszała o tym, że wiceprzewodniczący Giezek zamierza ubiegać się o fotel burmistrza. Radny zaprzeczył i dodał, że chciałby, aby wybory odbywały się co pół roku.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar
~też wyborca
02.09.2017 19:54

1.Czy naprawdę ktoś G.widzi jako kandydata na burmistrza?! Chyba gorzej już być nic gorszego temu miasto nie można by zrobić! 2.Panie radny-a zapłaci Pan urzędnikom za ewentualne nadgodziny (po godzinach pracy) za uczestnictwo w sesjach?

avatar
~M.
02.09.2017 19:56

A ja (i zapewne nie tylko ja) chciałabym żebyś Pan wreszcie zniknął z przestrzeni publicznej!

avatar
~Do też wyborca
03.09.2017 08:34

Czytajac komentaze zastanawiałem się kto takie bzdurne(...) teksty wypisuje.Prosze ,a tu urzędnicy z ratusza pytaja radnego kto zaplaci za nadgodziny ...jeżeli będą musieli przyjść na sesje....no,,no.Panie Pawle niektórzy z nich już maja rozwolnienie. jak widza zdjecie pana, a co dobiero odpowiedzieć na niewygodne pytanie.Już nie mogę sie doczekać... tych zmian.

avatar
~ja
03.09.2017 19:31

Panu G.można tłumaczyć, tłumaczyć i tłumaczyć... bez końca, on rozumie ale...pojąć nie może (kto tego doświadczył ten wie).

avatar
~łopatologia
05.09.2017 15:03

Ad. -ja ; czyli oderwany od "gorącej" roboty, wstaje i ma już fajrant , rączki jak u chirurga , nie skażoną żadną robotą .

avatar
~tubylec
07.09.2017 10:41

Chaba rozumiem p. Giezka . Co pół roku świeża robota. Normalna praca się nie kalatowki. Bolesny typ.

avatar
~Osowa
08.09.2017 18:33

Pan Giezek kąsa dopiero jak mu się pełną michę zabierze. Co robi opozycja, że jeszcze nie pozbawiła go funkcji w radzie ? Zapomnieliście jak na was jadem pluł ?

avatar
~Krzysztof
08.09.2017 20:41

Gdyby ten Giezek nie był tak wielkim zagrożeniem dla niektórych to z pewnością nie byłoby tak idiotycznych komentarzy.

avatar
~Inna
08.09.2017 21:12

-osowa a ja bym ciebie zapytala czemu w tej Wschowie tak smierdzi a miało nie smierdziec. Skoro jestes Osowa to pewnie wiesz.

avatar
~@"Krzysztof"?
09.09.2017 09:09

"Giezek wielkim"? Czy to kpiny ?, Czy pośmiewisko z Suwerena?. Tylko ktoś bez wyobraźni, ew.na potrzeby tego człowieka może wypisywać tego typu cyt...."idiotyczne komentarze...". Najwyraźniej mamy kłopot z wyrazistością i brakiem realnej aktywności OPOZYCJI w obecnej Radzie, że ktoś taki jak Giezek piastuje takie stanowisko w Radzie. To jest poniżenie nie tylko Radnych tej opozycji ale SUWERENA, który na nich głosował. Ja to możliwe, że ktoś kto w sposób wulgarny na czele z Patalas i Czopkiem poniżał poprzednią władzę Gminy a pośrednio i ich wyborców w tym i obecną OPOZYCJĘ siedzi bezkarnie w kierownictwie Rady. Panowie OPOZYCJONIŚCI wstyd nam za Was..... Giezek z kampanii wyborczej i Giezek z obecnie "podwiniętym ogonem" to ten sam wyrafinowany karierowicz na poziomie tzw. BMW. Przez takich jak ten pan G i K i jemu podobnych Wschowa obecnie jest na granicy upadku gospodarczego, inwestycyjnego z najwyższym bezrobociem w województwie, z najgorszymi notowaniami co wystawia ją jedynie na regionalne pośmiewisko. Panowie i Panie WYBORCY zbliża się okres nowej kampanii wyborczej i tacy jak ci panowie będą WAS MAMIĆ kolejnym obiecankami w imię UTRZYMANIA SWOJEGO KORYTA !!!! Najwyższy czas aby potrafić ODDZIELIĆ PLEWY OD ZIARNA, pozwolić wejść do NOWEJ RADY całkiem nowym kandydatom nie skażonych OBECNIE RZĄDZĄCYMI !!! Suwerenie poczuj swoją wielkość, wykaż się troską o nasze MIASTO i GMINĘ.........

avatar
~Adaś
09.09.2017 12:38

Ad. @"Krzysztof" - forumowiczu , świetnie, coraz lepiej się dzieje na tym forum , ....... barwo za logikę , za demaskowanie prostactwa i prymitywnej butności bo słowa GRABIEŻCY płynące z "gęby" p. Giezka były nie dawno flagą jego image . Od dawna się zastanawiam jak naprawdę dobra w działaniu p. Przewodnicząca Knaflewska wytrzymuje w takim towarzystwie, to udręka i bankructwo dobrego obycia, ......... fałszywy w przekonaniach p. Giezek z grupy SOS jest dzisiaj oratorem "opozycji " ?? ......... na co On liczy ? Adaś

avatar
~Suweren
09.09.2017 18:41

Drogi Adasiu znajacy się na wszyskim i na wszystkich czyli na niczym kazdy sądzi wobec siebie widocznie nic nie nasz i nikim jestes i masz żal do świata że istnieje i że ty istniejesz.Pora udać się do dobrego specjalisty .

avatar
~do "Adaś"
09.09.2017 20:52

Panie "Adasiu" jak.... widać, słychać i czuć... najwyraźniej mamy do czynienia z pseudo "suwerenem" naszego rejonu, naszej ukochanej Wschowy, coś na wzór jak wyżej "Krzysztof" piszą aby pisać, aby było ze strata dla MIASTA, dla GMINY, aby obronić swoje KORYTA, KORYTA swoich bliskich - ich pisanie ma za wszelką cenę / ze stratą dla nas wszystkich/ obronić ochronić NIEZGUŁY, którzy doprowadzili nasz rejon do CAŁKOWITEJ KLĘSKI - ważne aby im każdego pierwszego miesiąca konto rosło ZA NIC NIE ROBIENIE / tacy sobie administracyjni pasożyci ................ taki "suweren" przez małe "s" jest na pewno "MIKRONEM" w naszej Wschowskiej rzeczywistości ........... Solidarny!

avatar
~Wschowianin
11.09.2017 08:53

Witam Państwa , z tego co widać nic dobrego nie wyniknie , potrzebujemy w urzędzie faktycznie fachowców i nie ma co myśleć im to dłużej trwa tym gorzej , skaczecie sobie do oczu zamiast działać . Wschowa to piękne miasto z potęcjałem pomysłów jest wiele ale nikt i nic nie zrobicie jak nie będzie inwestorów każdy z tego miasta ucieknie wam !!! Skoro już nie macie terenów pod inwestycje zobaczcie co możecie zrobić z tym co macie a nie sprzedawać kolejne tereny skoro nie macie pomysłu co z tym zrobić czas zatrudnić kogoś kto wskarze kierunek potrzebna jest ktoś kto ma rozeznanie i przedstawi plan rozwoju i będzie wiedział jak zdobyć fundusze z UE , powturzę jeszcze raz Wschowa MA potencjał

avatar
~Bartek
14.09.2017 10:18

Od dwóch tygodni na pierwszej stronie zw (któremu kibicuję) oglądam twarz Pana Giezka. Czy we Wschowie naprawdę się tak mało dzieje?

avatar
~Julia
14.09.2017 13:22

Najgorzej jak ktoś, jak pan Giezek, za bardzo uwierzy w siebie. Tacy radni to dramat dla gminy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl