TworzymyGłos Regionu

reklama

KGW w Lginiu zorganizowało pierwsze spotkanie z programu „Danie Wspólnych Chwil”

Niedziela, 23 kwietnia 2023 o 23:43, aktualizacja Poniedziałek, 24 kwietnia 2023 o 08:52, autor: 4
KGW w Lginiu zorganizowało pierwsze spotkanie z programu „Danie Wspólnych Chwil”

Koło Gospodyń Wiejskich w Lginiu we współpracy z Fundacją Biedronki zorganizowało pierwsze spotkanie z programu "Danie Wspólnych Chwil". Spotkanie odbyło się w celu zintegrowania lokalnej społeczności osób powyżej 60 roku życia oraz zwrócenia uwagi na kwestie prawidłowego żywienia. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Lginiu przygotowały smaczne i zdrowe potrawy.

O co chodzi w programie „Danie Wspólnych Chwil"?

Program "Danie Wspólnych Chwil" ma na celu integrowanie lokalnej społeczności osób w wieku 60+ poprzez organizację spotkań z jedzeniem. Program ma także na celu zwrócenie uwagi na kwestie prawidłowego żywienia, które są szczególnie ważne w podeszłym wieku. Spotkania zorganizowane w ramach programu mają na celu zapewnienie uczestnikom nie tylko smacznych, ale również zdrowych posiłków.

Pierwsze spotkanie z programu „Danie Wspólnych Chwil" w Lginiu

Pierwsze spotkanie z programu "Danie Wspólnych Chwil" w Lginiu odbyło się niedawno i zakończyło się sukcesem. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Lginiu przygotowały dla gości smaczne i zdrowe potrawy. Na początek serwowany był krem z marchewki i selera, który okazał się być prawdziwym hitem spotkania. Następnie podano kurczaka w sosie jogurtowym z curry, który również przypadł gościom do gustu. Na deser członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Lginiu upiekły swojskie ciasta oraz przygotowały kompot z jabłek.

Goście opuścili spotkanie najedzeni i zadowoleni, a całe wydarzenie z pewnością przyczyniło się do integracji lokalnej społeczności.

Kolejne spotkania z programu „Danie Wspólnych Chwil" w Lginiu

W planach są jeszcze dwa kolejne spotkania z programu "Danie Wspólnych Chwil" w Lginiu. Odbędą się one 9 maja oraz 20 czerwca.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Miły Pan
24.04.2023 20:14

Brawo KGW. ???

avatar
~emeryt
25.04.2023 08:40

Na tym spotkaniu widać ZERO integracji tych starszych państwa. Rozstawiono ich po całej sali jak na weselu bez możliwości podjęcia dyskusji wiz, a wiz . Czy tak maja wyglądać tego typu spotkania /.

avatar
~Kgw
05.05.2023 21:28

Dziękujemy teraz skorzystamy z cennej uwagi

avatar
~Młody
06.05.2023 10:36

Super impreza dziewczyny a każdy uczy się i wyciąga wnioski powodzenia działajcie dalej

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl