TworzymyGłos Regionu

reklama

Jolanta Bartoś przyjedzie do Wschowy

- to autorka najlepszego horroru 2022

Wtorek, 04 kwietnia 2023 o 09:55, aktualizacja Wtorek, 04 kwietnia 2023 o 10:07, autor: 1
Jolanta Bartoś przyjedzie do Wschowy

Jolanta Bartoś to osoba, którą znają wszyscy fani grozy. Stało się tak dzięki jej horrorowi, który zdobył tytuł najlepszej książki w 2022 roku według plebiscytu Książka Roku na portalu lubimyczytac.pl. Autorka przyjeżdża do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie, gdzie odbędzie się spotkanie autorskie z czytelnikami.

Horror Jolanty Bartoś

Jolanta Bartoś to autorka, która specjalizuje się w pisaniu horrorów. Jej styl charakteryzuje się wyjątkowym napięciem, które trzyma czytelnika w niepewności do samego końca. Jest autorką takich książek jak: „Niepokorna”, „Jad” czy „Fatum”.

Spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś

12 kwietnia 2023 roku, o godzinie 17:00, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś. Będzie to doskonała okazja, aby spotkać się z autorką, poznać kulisy jej pisarskiej pracy oraz dowiedzieć się, co czuje tworząc tak niesamowite historie.

Biblioteka zaprasza wszystkich

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z Jolantą Bartoś zachęcamy do przybycia. Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją, aby dowiedzieć się więcej o pracy autorki oraz o horrorze, który zdobył serca czytelników. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~AS
05.04.2023 18:37

horror

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl