TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jaki prezent podarować na 50., 60., 70. urodziny?

Piątek, 12 stycznia 2024 o 18:20, autor: 3
Jaki prezent podarować na 50., 60., 70. urodziny?

Prezenty dla osób dojrzałych i starszych wielokrotnie sprawiają problem. Często od potencjalnych obdarowywanych słyszymy, że niczego nie potrzebują, wszystko mają... Nie ułatwia to decyzji tym, którzy chcą podarować im upominek. Kluczem do zdobycia pomysłu jest trafna obserwacja i wyczulenie na potrzeby, o których potencjalny świętujący sam nam nigdy nie powie. 

Wyjątkowy prezent dla dojrzałej osoby? 

Oryginalny prezent podarowany bliskiej osobie to zawsze coś absolutnie wyjątkowego. Taki upominek zostaje na długo w pamięci, zupełnie niezależnie od tego, jaką ma wartość materialną. Wyzwaniem jednak jest znaleźć pomysł na taki prezent, szczególnie jeśli chodzi o osoby w starszym wieku. Drobne upominki i w postaci czekoladek na dzień babci czy dziadka są świetne, ale prezent na 70 urodziny może się okazać prawdziwym wyzwaniem. Ciekawe prezenty nie muszą oznaczać jednak zawsze czegoś zupełnie niecodziennego. Często okazuje się, że akcesoria kuchenne, urządzenia kosmetyczne, narzędzia pomagające w codziennej pracy w domu to prawdziwe upominki, które wyrażają troskę, zaangażowanie obdarowującego. 

Drobne upominki, przydatne gadżety

Wybierając prezent na 50 urodziny, warto być czujnym. Strony internetowe różnorodnych sklepów oferują nam dziesiątki pomysłów na prezenty mniej lub bardziej szalone. Często jednak okazuje się, że osoby dojrzałe znacznie bardziej od bibelotów, kolejnych kubków, szklanek z napisami, a często także upominków odzieżowych czy biżuteryjnych, cenią prezenty praktyczne. W drobnych upominkach nie ma niczego złego, ale warto na chwilę zatrzymać się i zastanowić, co może sprawdzić naszym jubilatom prawdziwą przyjemność. 

  • Może są zmarzluchami, więc przepiękny termofor w ubranku jako drobny upominek albo kołdra grzewcza lub specjalny koc jako prezent nieco bardziej kosztowny to dobre pomysły. 
  • Jubilatka kocha gotować? Zestaw nowych, drewnianych szpatułek z pewnością zostanie przez nią doceniony, podobnie jak nowy mikser. 
  • Miłośnikowi kawy możesz kupić na urodziny profesjonalny ekspres lub uroczą kawiarkę. 
  • Jubilat lubi dbać o swój wygląd? Z pewnością doceni profesjonalną maszynkę do golenia. 
  • Dla dbających o zdrowie ciekawym prezentem będzie aromatyzer lub nawilżacz powietrza. 

Oryginalne prezenty

Prezent na 60 urodziny nie musi być maksymalnie kosztowny. Tutaj chodzi o coś zupełnie innego. Prezent, czasami drobny upominek jest wyrazem troski, zaangażowania, uczucia, szacunku, jakim darzysz drugą osobę. Wykonanie prezentu typu DIY — kolażu zdjęć, własnego kubka, szalika na drutach z pewnością zostanie przyjęte wyjątkowo ciepło. Podobnie jak podarowanie prezentu w postaci vouchera na niezapomnianą przygodę — wyjazdową, motoryzacyjną, sportową, kulinarną (ważne, by dopasowaną do temperamentu i zainteresowań jubilata lub jubilatki).

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~aroom
15.01.2024 08:48

Najlepiej coś przydatnego

avatar
~TO co komu ?
15.01.2024 10:20

Np. dla pana prezydenta i ludzi z Nowogrodzkiej to zapewne KONSTYTUCJA III RP ?. Dla sympatyków pisu ze Wschowy co to urządzili sobie wycieczkę do Warszawy w obronie " listy milionerów pistvp" i osób skazanych prawomocnym wyrokiem za przestępstwa kryminalne to zapewne podręcznik " Dobrego Wychowania i Szacunku do Naszej Ojczyzny " oraz Kodek Karny z komentarzem ?.

avatar
~Kasia
16.01.2024 07:34

Może iRobota? przydatny prezent zawsze jest trafiony jak dla mnie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl