TworzymyGłos Regionu

reklama

I LO we Wschowie zaprasza na Mikozanki. „Obiecujemy wspaniałą atmosferę!”

Środa, 06 grudnia 2023 o 11:54, aktualizacja Środa, 06 grudnia 2023 o 12:16, autor: 1
I LO we Wschowie zaprasza na Mikozanki. „Obiecujemy wspaniałą atmosferę!”

I Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana we Wschowie organizuje coroczne wydarzenie świąteczno-edukacyjne "Mikozanki". Tym razem, oprócz uczniów klas ósmych, szkoła otwiera swoje drzwi dla siódmoklasistów oraz ich rodziców.

"Mikozanki" są dla I LO we Wschowie tradycją

Wydarzenie, od lat wpisane w kalendarz szkoły, cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów kończących edukację w szkole podstawowej. „Mikozanki w I LO to już wieloletnia tradycja. Czekamy zawsze na nie i cieszymy się, że możemy pokazać naszą szkołę w świątecznej odsłonie. To dla nas także okazja na pierwsze spotkanie z uczniami klas ósmych,” mówi dyrektor szkoły, Agata Karolczyk-Kozyra.

Szansa na poznanie oferty „Zana”

„Mikozanki” odbędą się już 7 grudnia (czwartek) w godzinach  17:00-19:00. Przybyli goście będą mieli okazję nie tylko poczuć magię świąt, ale również poznać bliżej ofertę edukacyjną szkoły. „W tym roku serdecznie zapraszamy na Mikozanki również siódmoklasistów z naszego regionu, a także ich rodziców. Obiecujemy wspaniałą atmosferę! 07 grudnia koniecznie trzeba być w Zanie!” - zachęca dyrektor Karolczyk-Kozyra.

Zobacz również: Mikozanki 2022 w I LO we Wschowie (ZDJĘCIA)

Źródło: I LO we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~tradycja plus
06.12.2023 13:48

Czyja tradycja ???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl