TworzymyGłos Regionu

Horror ze szczęśliwym zakończeniem

Piątek, 25 maja 2012 o 11:37, autor: 3
Horror ze szczęśliwym zakończeniem

Zwycięstwem 2:1 zakończył się środowy mecz Dębu Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów. Nasz 4-ligowiec pokonała w meczu o 6 punktów Koronę Kożuchów, tym samym zwiększając swoje szanse na utrzymanie się w lidze.

- Mecz zaczął się dla nas rewelacyjnie. Mieliśmy ogromną przewagę, a rywale właściwie nie potrafili sobie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji – relacjonuje trener Dębu i było 2:0 dla zespołu z gminy Sława. W drugiej połowie Dąb miał kilka dogodnych sytuacji do tego żeby podwyższyć wynik. Niestety stało się inaczej i to rywal po rzucie rożnym strzelił bramkę. W końcówce było więc nerwowo. - Goście grali długimi piłkami za plecy naszych obrońców i w ten sposób próbowali stworzyć sobie dogodne sytuacje do wyrównania. My również kilka razy wyprowadzaliśmy groźne kontry. Po jednej z nich stworzyliśmy sobie sytuacje 3 na 1,  niestety Przemek nie zdążył zamknąć akcji. Mogło być różnie, ale udało nam się dowieść wynik do końca. Dąb z 36 punktami znajduje się na 11 miejscu w tabeli i ma spore szanse na utrzymanie się w lidze. W najbliższą sobotę nasi piłkarze zmierzą w wyjazdowym pojedynku z Czarnymi Witnica. – Rywale mają już co prawda zapewnione utrzymanie, ale nie liczyłbym na to, że się nam podłożą. Gramy 3 mecz w ciągu tygodnia i powoli odczuwamy zmęczenie. Będziemy więc zadowoleni jeśli uda nam się urwać punkt – zapowiada Szafer.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~
25.05.2012 17:42

TYLKO KOROOOOOONA!!!!

avatar
~anonim
25.05.2012 18:34

a to to korona

avatar
~
26.05.2012 23:59

jaka korona

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl