TworzymyGłos Regionu

Haft komputerowy - reklamowe nadruki na odzieży

Wtorek, 24 maja 2022 o 17:35, autor: 0 168
Haft komputerowy - reklamowe nadruki na odzieży

Hafciarstwo należy do najpopularniejszych metod zdobienia. Korzystają z niego nie tylko przedsiębiorcy, ale i klienci, chcący mieć spersonalizowaną odzież z własnym wzorem. Sprawdź, w czym drzemie siła haftu komputerowego i jak wykorzystać go do własnych celów.

Haft komputerowy - zalety, które wyróżnią Twoją firmę

Zobacz, jakie są najważniejsze cechy tej metody:

  • nici do hafciarki dostępne są w każdym kolorze. Dosłownie. Od tradycyjnej palety barw po neonowe, złote i srebrne. Co prawda haft nie oddaje przejść tonalnych, ale minus ten niknie wobec ogromnej liczby kolorów, którymi wykonasz znakowanie.
  • wzór haftowany zawsze prezentuje się okazalej niż ten nałożony farbą lub tuszem.
  • haftu nie uszkodzisz podczas użytkowania. Mocny ścisk nici nie pozwala na uszkodzenia mechaniczne.
  • odzież haftowaną prasujesz i pierzesz jak każdą inną. Nie martwisz się o to, czy detergenty wpłyną na jakość wzoru.

Firmowe logo zwykle jest proste i nie ma skomplikowanej tonacji. Dlatego haftowanie sprawdza się w większości przypadków.

Profesjonalne znakowanie odzieży - reklama na każdą kieszeń

Haft na koszulkach, bluzach i kurtkach wyróżnia Twoją firmę. Raz zamawiasz odzież dla pracowników i masz tanią reklamę. Tanią, absolutnie nie znaczy byle jaką. Takie słowo nie istnieje w słowniku firm oferujących usługi hafciarskie. Metoda ta należy wręcz do najbardziej efektownych, jeśli chodzi o wygląd wzorów. Pozwala wykonywać logotypy, napisy i inne proste grafiki. Dobierz taki kolor ubrań, który uwypukli grafikę. Wyobraź sobie żółty logotyp wyhaftowany na granatowej kurtce. Robi wrażenie, prawda?

Odzież z nadrukiem - sprawdź, co Ci się przyda

Koszulki i bluzy to podstawa. Bawełniana odzież robocza obecna jest w większości sklepów, magazynów czy na masowych imprezach. A jeśli masz ochotę na więcej? Wszystko zależy od branży, w której prowadzisz działalność. Jeśli więc zależy Ci na oficjalnej prezencji, postaw na koszule biznesowe z logo. Dla pracowników fizycznych poszukaj wygodnych polarów, kurtek i czapek (z daszkiem i zimowych - na wszystkie pory roku). W gastronomii i wellness, gdzie szczególnie liczy się wygląd, w grę wchodzą także koszule, koszulki polo oraz kitle i fartuchy. Wszystkie nadają się do haftu reklamowego.

Haft na akcesoriach - reklamuj się również po godzinach

Codzienne gadżety promują Twoją markę nawet wówczas, kiedy nie wykonujesz zawodowych obowiązków. Torby z bawełny, polipropylenu i inne stanowią środek komunikacji z odbiorcami niezależnie od okoliczności. Podobnie jak worki i plecaki służą na co dzień, a zabieramy je nie tylko do pracy. Towarzyszą nam na zakupach, wakacjach i weekendowych wypadach. Duża powierzchnia tekstyliów sprzyja większym formatom nadruku. Takie akcesoria nie tylko rozdasz pracownikom, ale zrobisz z nich również konkursowe nagrody dla klientów i pamiątkowe upominki z imprez.

Wrocław - centrum haftu komputerowego

We Wrocławiu od lat działają Firmowe Ciuchy. Odwiedzisz ich osobiście i popodziwiasz na żywo rezultaty różnych metod zdobienia ubrań. A co, jeśli masz za daleko do dolnośląskiej stolicy? Nic straconego! Wejdź na ich stronę internetową www.firmoweciuchy.pl i poznaj ofertę hafciarni oraz tekstyliów (damskich, męskich i akcesoriów). W tym miejscu uzupełnisz garderobę swoją i pracowników, a także wybierzesz rodzaj nadruku i jego umiejscowienie. System sam prowadzi Cię przez proces zamawiania i uwierz, że nie ma łatwiejszego sposobu na szybkie zakupy.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl