TworzymyGłos Regionu

Gwiazdy telewizji zmierzyły się ze wschowskimi przedsiębiorcami (RELACJA)

Poniedziałek, 20 czerwca 2022 o 02:02, aktualizacja Wtorek, 21 czerwca 2022 o 16:08, autor: 8 4443
Gwiazdy telewizji zmierzyły się ze wschowskimi przedsiębiorcami (RELACJA)

W ponad 35-stopniowym upale na murawę Stadionu Miejskiego we Wschowie wybiegła reprezentacja polskich aktorów, aby zmierzyć się z drużyną wschowskich przedsiębiorców. Mecz był na tyle wyrównany, że zakończył się dopiero po serii rzutów karnych. Zwyciężyła drużyna aktorów, jednak nie wynik był w tym dniu najważniejszy.

Mecz miał wymiar charytatywny. Podczas wydarzenia zbierano pieniądze na zakup pionizatora Innowalk dla podopiecznych Stowarzyszenia "Bliżej Autyzmu". Spotkanie było okazją do wręczenia promesy na kwotę 20 tys. zł, którą Gmina Wschowa wsparła zbiórkę. W przerwie meczu odbyła się również licytacja koszulki reprezentacyjnej Przemysława Frankowskiego, która kupiona została za tysiąc złotych.

W drużynie aktorów wystąpili: Robert Moskwa, Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański, Piotr Cypryański, Marcin Piętowski, Grzegorz Jędrzejewski, Tomasz Kalczyński, Paweł Marciniak, Zbigniew Lewandowski, Andrzej Dworkiewicz, Zbigniew Czajkowski, Marek Szafer, Tadeusz Wojdak. 

Wschowskich przedsiębiorców reprezentowali: Łukasz Kisiel, Marek Śladewski, Marcin Jaromin, Piotr Andrys, Piotr Kozelka, Jacek Suda, Artur Obuchowicz, Sławomir Bilicki, Bartosz Malara, Jacek Skrzypczak, Jarosław Musielak, Mateusz Lutowski, Sebastian Wachowski, Daniel Turkowiak, Artur Wojeciechowski, Marek Krembuszewski, Rafał Kulczykowski, Paweł Sys, Tomasz Romanowicz, Radosław Wijata, Konrad Antkowiak.

Mecz był zwieńczeniem trzydniowych obchodów Dni Wschowy, podczas których wystąpiły takie gwiazdy jak Czadoman i zespoły Nocny Kochanek oraz Skaner. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~Brawo,brawo,brawo,,,,,,,!!!!!
20.06.2022 13:48

Brawo Panie Burmistrzu!!!!, Brawo Panowie Wschowscy Przedsiębiorcy!, Brawo Panowie Aktorzy i Artyści TV!. Tak się bawi, tak się bawi, tak się bawi !!!!!!! po 30 latach Naszej Demokracji WSCHOWA i Wschowianie !!!!!. Nareszcie bez tego nadęcia i nastawiania jednych na drugich !. Nareszcie bez samych swoich i dla swoich !!!!!!!. Tak się Bawi Wschowa za obecnego Burmistrza - emerytka !!!!!!.

avatar
~do kom.powyżej
20.06.2022 19:06

Oj kobieto, przyszłość należy do młodych lub bardzo młodych.Twój czas już minął!

avatar
~emerytka
21.06.2022 10:01

Uważaj co mówisz, bo nie wiesz ile masz czasu.....

avatar
~RELACJA +
20.06.2022 13:59

PANIE BURMISTRZU PROSIMY O POWTÓRKĘ ZA ROK!!!!. SUPER IMPREZA !!!!. Jako wieloletni Wschowianin muszę z przykrością stwierdzić, iż brakuje mi tu pewnej firmy - firmy z tradycjami od dziesiątków lat - dla Naszej Wschowy i okolic, a mianowicie HZZ !!!!!. Tym bardziej jest to nie na miejscu ze strony kierownictwa tej firmy, gdyż jest ona firmą Spółki Skarbu Państwa !!!!. Stać ja na finansowanie innych, nie do końca trafnych podmiotów, ale nie ma jej w TAKIEJ CHWILI !!!!. Czyli ci ludzie nie dorośli aby zarządzać Naszym Mieniem !!!!!!!. Jeszcze raz ::: Nasze Gratulacje dla Drużyn tego MECZU!!!!, Nasze Gratulacje dla Wszystkich Organizatorów TEJ WIELKIEJ AKCJI !!!!!!. SUPER IMPREZA !!!!!!.

avatar
~Jarosław.
20.06.2022 20:19

A kurski był?

avatar
~DO>do " do kom.powyżej" !
21.06.2022 09:52

OJ,OJ...!!!, co co za niekompetentna uwaga, jakże podszyta złośliwością i zazdrością do tej Pani !!!!. Taka , a la skostniałego Wschowianina mienionej epoki!!!!. Człowieku na tej imprezie widzimy właśnie PRZYSZŁOŚĆ >>> PRZYSZŁOŚĆ MŁODYCH!!!!. Tym wpisem udowadniasz nam Wszystkim, a najbardziej sobie, że najwyraźniej zaliczasz się do tych "pseudo wielkich, a mał=ych" NIEBECNYCH na NASZYM ŚWIĘCIE DNI WSCHOWY !!!!!!!. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Naszej Wschowy !!!!!!. Przyszłość jak widać jest z nami !!!!!!.

avatar
~Urszula Chudak
21.06.2022 20:50

Delikatnie rzecz ujmując, bardzo mało elegancki ten wpis! Bo "każde pokolenie ma własny czas". Może tak wyszło niechcący? Najlepszym wyjściem, by było słowo "przepraszam". Bardzo jestem ciekawa czy się ono pojawi.

avatar
~do emerytki
21.06.2022 16:22

Nikt nie wie i Ty tego tez nie wiesz!! A jeśli chodzi o przyszłość, to ona należy do młodych, a nie do emerytów, i taka jest kolej rzeczy, czy się to komu podoba czy nie....

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl