TworzymyGłos Regionu

reklama

Grupa B(l)acha zagrała w Łysinach (FOTO)

Wtorek, 02 maja 2023 o 10:29, autor: 0
Grupa B(l)acha zagrała w Łysinach (FOTO)

W niedzielę, 30 kwietnia, mieszkańcy Łysin i okolic mieli okazję posłuchać koncertu Grupy B(l)acha. Wydarzenie odbyło się w sali wiejskiej i zrealizowane zostało w ramach zadania publicznego pt. "Muzyczna Wschowa cz. II". Dofinansowanie na realizację projektu pochodzi od Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, Konrada Antkowiaka.

Skład Grupy B(l)acha

Grupa B(l)acha to kwintet z muzyką rozrywkową, który stworzyli muzycy związani z Orkiestrą Maestoso działającą przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. W skład zespołu wchodzą:

  • Remigiusz Kuropka - trąbka
  • Arkadiusz Nogalski - trąbka
  • Aleksander Fogt - puzon
  • Dawid Gała - puzon
  • Hubert Humerski - tuba
  • Arkadiusz Anioła - perkusja

Koncert Muzyczna Wschowa cz. II

Koncert Grupy B(l)acha był pierwszym z czterech zaplanowanych koncertów w ramach zadania publicznego "Muzyczna Wschowa cz. II". 

Wydarzenie poprowadzili Anna Muszkieta-Sierota oraz Krzysztof Milanowski, którzy zapewnili świetną atmosferę i utrzymywali kontakt z publicznością przez cały czas trwania koncertu.

Planowane koncerty

Organizatorzy wydarzenia planują jeszcze trzy kolejne koncerty, które odbędą się w najbliższych tygodniach. Szczegółowe informacje na temat terminów i miejsc podamy wkrótce.

Stowarzyszenie Bis, które zajęło się organizacją koncertu, dziękuje Pani Sołtys Katarzynie Mocek za udostępnienie sali oraz poczęstunek.

Źródło: Stowarzyszenie Bis

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl