TworzymyGłos Regionu

reklama

Gmina Sława otrzymała 70 tys. zł dofinansowania

na rozwój zaplecza sportowego

Środa, 19 kwietnia 2023 o 15:07, aktualizacja Środa, 19 kwietnia 2023 o 15:23, autor: 0
Gmina Sława otrzymała 70 tys. zł dofinansowania

Gmina Sława w ramach programu „Lubuska Baza Sportowa” pozyskała dofinansowanie w wysokości 70 000,00 złotych, które zostanie przeznaczone na rozwój zaplecza sportowego. Głównym celem projektu jest modernizacja istniejącego kontenera szatniowo-socjalnego przy sławskim Orliku.

Plan modernizacji

W ramach zadania planowana jest rozbiórka zniszczonej podłogi drewnianej i zastąpienie jej nową. Zamontowane zostaną zadaszenia nad drzwiami z poliwęglanu prefabrykowanego. Oprócz tego wykonana zostanie płyta fundamentowa, na której powstanie 1-kontenerowe zaplecze szatni. Będzie to moduł o przybliżonych wymiarach 2650x5340x wys.2900mm wykonany w ramie stalowej, spawanej, malowanej; obłożone płytą warstwową.

W ramach modernizacji uwzględniono również instalację elektryczną, montaż okien PCV, drzwi zewnętrznych stalowych, drzwi wewnętrznych oraz wyposażenie kontenera. Całkowita wartość inwestycji wynosi 153.000,00 złotych, z czego 70.000,00 złotych pochodzi z dofinansowania w ramach programu „Lubuska Baza Sportowa”, a 83.000,00 złotych ze środków własnych gminy Sława.

Dofinansowanie z programu "Lubuska Baza Sportowa"

Program „Lubuska Baza Sportowa” ma na celu rozwijanie infrastruktury sportowej w regionie Lubuskiego. Dofinansowanie w ramach programu jest przeznaczone dla jednostek samorządu terytorialnego oraz klubów sportowych. Dzięki temu programowi możliwe jest modernizowanie istniejących obiektów sportowych oraz budowa nowych.

Źródło: slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl