TworzymyGłos Regionu

reklama

Firma PBD z Głogowa poszukuje pracowników

Wtorek, 07 lutego 2023 o 11:33, autor: 1
Firma PBD z Głogowa poszukuje pracowników

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego w Głogowie, z siedzibą przy ulicy Mickiewicza 63, poszukuje nowych pracowników do swojego zespołu. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, doskonałe warunki pracy oraz możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego.

Poszukiwane są osoby na stanowiska:

- Kierownik budowy

- Kierownik robót drogowych

- Operator maszyn drogowych i budowlanych

- Brukarze

- Bitumiarze


Osoby zainteresowane pracą w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budownictwa drogowego, zarówno te doświadczone, jak i te stawiające pierwsze kroki, zapraszamy do aplikowania. Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia, pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole, dofinansowanie pakietów sportowych i medycznych oraz wiele innych.
Kontakt osobisty możliwy jest w siedzibie firmy lub telefoniczny pod nr 76 833 34 34. Dokumenty do aplikacji oraz informacje o procesie rekrutacji znajdują się na naszej stronie internetowej, a zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy pbd@pbd.glogow.pl.

Dołącz do nas i bądź na dobrej drodze swojej kariery zawodowej!

 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Arek
12.02.2023 20:20

Obojętnie jaki jest burmistrz zawsze mieszkańcy oceniają że jest kiepski , żądają żeby wybudował we Wschowie wielką fabrykę. Ciekawe jak otworzą punkt recyklingu baterii aut elektrycznych w naszym mieście co powiedzą ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl