TworzymyGłos Regionu

reklama

Film „Sound of Freedom. Dźwięk wolności” obejrzysz we Wschowie

Środa, 27 września 2023 o 09:47, autor: 0
Film „Sound of Freedom. Dźwięk wolności” obejrzysz we Wschowie

Od 15.09.2023 film „Sound of Freedom. Dźwięk wolności” jest dostępny w kinach. Dobra wiadomość dla mieszkańców Wschowy - od 8.10.2023 r. będzie można go zobaczyć także lokalnie. Seans rozpocznie się o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji.

Historia filmu

Choć film został początkowo zamrożony przez głównych dystrybutorów i spędził na półce 5 lat, to dzięki publicznej zbiórce i wsparciu dziesiątek tysięcy widzów, trafił do amerykańskich kin w lipcu, zdobywając szczyty rankingów ocen i oglądalności. Osiągnął to bez typowej dla Hollywood wielomilionowej promocji, ale z silnym przekazem, że to „film, który każdy powinien zobaczyć”.

Fabuła i obsada

„Sound of Freedom. Dźwięk wolności” opowiada prawdziwą historię Tima Ballarda (w tej roli Jim Caviezel), byłego agenta rządowego USA, który postanowił ratować dzieci przed straszliwym losem. Film, mimo trudnej tematyki, nie szokuje drastycznymi scenami, ale przekazuje emocje w sposób subtelny. W obsadzie poza Caviezelem występują także zdobywczyni Oscara Mira Sorvino oraz Bill Camp w roli „Vampiro”.

Bilety

Bilety dostępne są stacjonarnie w CKiR (biuro nr 13) oraz online na kupbilecik.pl. Sprzedaż stacjonarna rusza 29.09.2023 r. Cena biletu normalnego to 20 zł, a ulgowego 18 zł.

Źródło: CKiR

Foto: Bilety24

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl