TworzymyGłos Regionu

reklama

Falubazowe Mikołajki w Sławie. Dzieciaki odwiedziła Motomysz (FOTO)

Czwartek, 14 grudnia 2023 o 13:18, autor: 0
Falubazowe Mikołajki w Sławie. Dzieciaki odwiedziła Motomysz (FOTO)

W ramach akcji Falubazowe Mikołajki, Falubaz Zielona Góra po raz kolejny pokazał swoje wielkie serce. Klubowa maskotka, Motomysz, wyruszyła do Sławy, by sprawić radość dzieciom ze świetlic środowiskowych i domów dziecka.

Słodkie upominki i zaproszenia na mecz

Motomysz nie zawiodła młodych kibiców ze Sławy. Dzieci otrzymały nie tylko słodycze, ale i zaproszenia na emocjonujące mecze żużlowe Falubazu. Uśmiech na twarzach najmłodszych był bezcenny.

Falubazowe Mikołajki to już tradycja

Ta największa akcja charytatywna w województwie lubuskim trwa już od wielu lat. Wszystko zaczęło się od kilku paczek od kibiców dla potrzebujących. Dzisiaj są to tysiące prezentów, które trafiają do dzieci w całym województwie, od Zielonej Góry, przez Sławę, aż po Żagań.

Sława współpracuje z Falubazem

Wizyta w Sławie to efekt trwającej współpracy między gminą a klubem ZKŻ SSA. Przyjazd przedstawicieli klubu do Sławy był okazją do omówienia także planów na przyszły rok, w tym żużlowego wydarzenia nad Jeziorem Sławskim.

Źródło/foto: Slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl