TworzymyGłos Regionu

reklama

Drzwi Otwarte w I ZS we Wschowie.

Staszic zaprezentował ofertę edukacyjną (ZDJĘCIA)

Wtorek, 29 marca 2022 o 11:06, autor: 0
Drzwi Otwarte w I ZS we Wschowie.

W I Zespole Szkól im. Stanisława Staszica we Wschowie odbyły się Drzwi Otwarte dla tegorocznych ósmoklasistów i ich rodziców. W organizację wydarzenia zaangażowała się cała społeczność szkolna. Atrakcji nie brakowało!

I ZS we Wschowie:

Dziękujemy Wam serdecznie Ósmoklasiści i Rodzice za odwiedzenie "Staszica" podczas Drzwi Otwartych. Mamy nadzieję, że poczuliście niesamowitą atmosferę panującą w naszej szkole. Mieliście okazję poznać wyjątkowych nauczycieli i oryginalnych uczniów. Dowiedzieliście się sporo o nauczanych w naszej szkole kierunkach i skorzystaliście z okazji, aby wybrać ten, który jest bliski Waszym zainteresowaniom! Poza tym wiemy, że z ochotą próbowaliście naszych wspaniałych przekąsek, waty cukrowej, popcornu, czekolady, kawy i kiełbasek z grilla. Czujemy, że z wieloma z Was spotkamy się w murach naszej szkoły już we wrześniu!

Więcej o ofercie edukacyjnej "Staszica" - TUTAJ.

Foto: I ZS we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl