TworzymyGłos Regionu

reklama

Drzwi Otwarte I LO im. Tomasza Zana we Wschowie! (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 15 marca 2023 o 22:38, autor: 4
Drzwi Otwarte I LO im. Tomasza Zana we Wschowie! (ZAPOWIEDŹ)

To nie lada okazja, by poznać ofertę szkoły i przekonać się, że łączy ona w sobie tradycję z nowoczesnością. Tegoroczni ósmoklasiści i ich rodzice będą mieli okazję przekonać się o tym na własne oczy. Drzwi Otwarte w „Zanie” rozpoczną się już 24 marca o godzinie 17:00.

I LO im. Tomasza Zana we Wschowie to placówka o bogatej tradycji, która cieszy się uznaniem wśród uczniów i rodziców. Już od prawie 80 lat szkoła ta przyjmuje do swoich murów uczniów z całego regionu, zapewniając im wysoki poziom nauczania i rozwijając ich zainteresowania.

W trakcie Drzwi Otwartych szczegółowo zostanie zaprezentowana oferta szkoły na nowy rok szkolny. Będzie to doskonała okazja, by poznać szczegóły oferty edukacyjnej.

To druga okazja w ostatnim czasie do poznania szkoły od środka. W grudniu ósmoklasiści zostali zaproszeni na „Mikozanki”, które polegały na integracji w świątecznej atmosferze. Relacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

Plakat wykonała Oliwia Gryca - uczennica I LO z klasy 2b.

Foto: I LO Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Absolwent
16.03.2023 21:43

Prawie 80 lat, to kiedy zjazd absolwentów?

avatar
~Agata Karolczyk-Kozyra
17.03.2023 17:41

80-lecie szkoły będziemy obchodzić w 2025 roku. Powoli zaczynamy zastanawiać się nad formułą zjazdu.

avatar
~Lo
17.03.2023 16:19

Plakat odstrasza, ewentualnie świadczy, że uczniowie tej szkoły mają liczne problemy emocjonalne, osobowościowe i społeczne…

avatar
~Anna
18.03.2023 13:57

A ja uważam,ze plakat świetny. Pokazuje różnorodność, a tym samym, że Zan jest otwarty i tolerancyjny dla każdego ucznia. :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl