TworzymyGłos Regionu

reklama

Do Biblioteki we Wschowie przyjedzie teatr lalek - zapisy trwają!

Wtorek, 09 maja 2023 o 12:57, aktualizacja Wtorek, 09 maja 2023 o 13:21, autor: 0
Do Biblioteki we Wschowie przyjedzie teatr lalek - zapisy trwają!

Wspaniała okazja dla najmłodszych miłośników teatru! Już 30 maja br., o godzinie 16:30, w Bibliotece Publicznej we Wschowie odbędzie się niezwykły spektakl pt. "Małe śledztwo w wielkiej sprawie". To wydarzenie, które z pewnością dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń i wciągnie je w magiczny świat teatru lalek. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na spektakl w wykonaniu "Pracowni za Piecem" z Wolsztyna.

Czym jest "Pracownia za Piecem"?

"Pracownia za Piecem" to znany i ceniony teatr lalek z Wolsztyna, który od lat zachwyca najmłodszych widzów swoimi niezwykłymi produkcjami. Ich najnowszy spektakl, "Małe śledztwo w wielkiej sprawie", zapowiada się być prawdziwym hitem. Dzieci będą miały okazję wcielić się w rolę detektywów i rozwiązywać tajemnicze zagadki ekologiczne razem z bohaterami.

Szczegóły dotyczące wydarzenia i zapisy

Spektakl jest skierowany do dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Warto zauważyć, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć i zapisać się jak najszybciej. Zapisy można dokonać osobiście w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży lub telefonicznie pod numerem telefonu 65 547 60 63. 

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl