TworzymyGłos Regionu

reklama

Festiwal Piosenki Ekologicznej 2022 (FOTO)

Czwartek, 24 listopada 2022 o 09:41, aktualizacja Czwartek, 24 listopada 2022 o 09:50, autor: 0
Festiwal Piosenki Ekologicznej 2022 (FOTO)

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na scenę sali widowiskowej CKiR we Wschowie wrócił Festiwal Piosenki Ekologicznej. Tradycyjnie głównym organizatorem festiwalu była Spółka Komunalna Wschowa wraz ze Strażą Miejską.

Przewodnie hasło tegorocznej edycji muzycznego wydarzenia brzmiało „Czym palisz w piecu, tym oddychasz”. Podczas imprezy wystąpili uczniowie 12 szkół i przedszkoli z naszej gminy.

Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach: przedszkoli, wśród których główną nagrodę otrzymało Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Słoneczko”, oraz szkoły, gdzie zwyciężył zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie.

Na zaproszenie Spółki na scenie wystąpił Kacper Kozyra, z WTZ Wschowa, w utworze z repertuaru zespołu Stare Dobre Małżeństwo pt. „Jak”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz ich opiekunom za obecność na festiwalu. Spółka szczególnie dziękuje za współprace przy eko-wydarzeniu Straży Miejskiej, Gminie Wschowa, CKiR Wschowa i Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie.

(SK we Wschowie)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl