TworzymyGłos Regionu

reklama

Dni Wschowy 2023. Sara James i After Party - tłumy na Placu Kosynierów! (FOTO)

Sobota, 10 czerwca 2023 o 10:19, autor: 2
Dni Wschowy 2023. Sara James i After Party - tłumy na Placu Kosynierów! (FOTO)

Koncertem ekipy Darek Kozakiewicz Live rozpoczęło się granie na scenie Dni Wschowy 2023. Następnie przed publicznością zaprezentowała się Sara James, a po niej zespół After Party. Na Placu Kosynierów były tłumy!

Pierwszego dnia nie brakowało atrakcji. Najpierw dzieci wzięły udział w „Śniadaniu na Trawie”, później zorganizowano „Dyktando o Pióro Burmistrza”. Był również występ zespołu Sedno, po którym barwny korowód przeszedł ulicami miasta. Na Placu Kosynierów zabawa zaczęła się na dobre. Najpierw swoje umiejętności zaprezentowały mażoretki „Finezja”, po których na scenę wyszedł Darek Kozakiewicz wraz z zespołem. Był to fantastyczny wstęp do dalszych emocjonujących koncertów.

Prawdziwy szał pod sceną sprawiła Sara James, znana m.in. z amerykańskiej edycji programu „Mam Talent”, zdobywczyni tegorocznego Frederyka w kategorii Fonograficzny debiut roku. Po niej swoje hity zagrał zespół After Party. Nie zabrakło „Nie daj życiu się”, „Ona lubi pomarańcze” oraz “Tylko ona jedyna”.

To nie koniec atrakcji podczas tego weekendu. Już w sobotę (10 czerwca) podczas drugiego dnia Dni Wschowy 2023 czeka nas Święto Województwa Lubuskiego. Na scenie wystąpią Orkiestra Maestoso CKiR, Chłopcy z placu broni oraz Anna Wyszkoni. Harmonogram wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ola
10.06.2023 20:57

Piękna impreza brawo Burmistrz za radosne dni Wschowy dobrze że o niczym nie decydował radny Gliński no nie dałbym wody pamiętamy glinskiemu suchy Woodstock

avatar
~* suchy Woodstock**
11.06.2023 08:41

Pamiętamy, pamiętamy, pamiętamy ...... I BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ !!!!. Pamiętamy również, że człowiekiem się jest całe życie, a funkcyjnym jak ci panowie emeryci mundurowi po tej partyjnej stronie i to ich zachowanie w kampaniach wyborczych tej partii to tylko się bywa ....*** . Zycie uczciwych ludzi ich szybko zweryfikuje i żadne tzw. " malowane lisy" i rozdawanie uśmiechów na pokaz im nie pomoże !!!, DNI WSCHOWY organizowane w tym roku przez Nasze Miasto i Gminę pokazały, że można być szczęśliwym w jedności i w jedności siła !. Tak więc radujmy się bez tej ich ideologii partyjnej i przekazów dnia na temat Naszego Miasta i Gminy i Pana Burmistrza w ich wykonaniu !!!!. Równość, Sprawiedliwość i Solidarność!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl