TworzymyGłos Regionu

reklama

Dębowa Łęka: karaoke kids, zabawy dla dzieci i prelekcja historyczna (ZAPOWIEDŹ)

Poniedziałek, 20 marca 2023 o 12:11, aktualizacja Poniedziałek, 20 marca 2023 o 12:55, autor: 1

Centrum Kultury i Rekreacji, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy oraz Muzeum Ziemi Wschowskiej zapraszają mieszkańców Dębowej Łęki i okolic na zajęcia, które odbędą się już 25 marca 2023 roku o godzinie 10:00 w sali wiejskiej w Dębowej Łęce. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Wstęp wolny.

Program zajęć jest bardzo różnorodny. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w zabawach wokalnych, podczas „karaoke kids”. Będą także miały miejsce warsztaty czytelniczo-plastyczne. Ponadto dzieci będą miały okazję zbudować swoje konstrukcje z klocków lego 3D oraz wziąć udział w grach i zabawach.

Nie zabraknie również elementu edukacyjnego - dla zainteresowanych odbędzie się prelekcja historyczna pt. „Dębowa Łęka na kartach historii Ziemi Wschwoskiej”, która przybliży historię wsi oraz jej miejsce w historii regionu. Jest to z pewnością niepowtarzalna okazja dla mieszkańców, aby dowiedzieć się więcej o historii swojej okolicy oraz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

Źródło: Biblioteka Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Banan
28.01.2023 14:52

Super sprawa dla dzieci ! Dziś było ich około 40, w różnym wieku i wszystkie świetnie się bawiły. Były roboty, lego, kolorowanki, kręgle, gry planszowe, wspólne tworzenie gotyckiego witraża i mnóstwo innych atrakcji. Serdecznie polecam !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl