TworzymyGłos Regionu

Dawid Kwiatkowski i Felicjan Andrzejczak na Dniach Sławy 2022 (RELACJA)

Niedziela, 07 sierpnia 2022 o 06:15, aktualizacja Niedziela, 07 sierpnia 2022 o 20:29, autor: 3 2430
Dawid Kwiatkowski i Felicjan Andrzejczak na Dniach Sławy 2022 (RELACJA)

Gwiazdy tegorocznego Lata Bez Granic nie zawiodły. Przed wielotysięczną publicznością wystąpili Felicjan Andrzejczak i Dawid Kwiatkowski. Ośrodek Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku pękał w szwach! Po zakończonych koncertach nie zabrakło pokazu sztucznych ogni.

Zanim jednak nad plażą SCKiW rozbłysły fajerwerki, publiczność usłyszała wiele hitów. Nie obyło się bez nieśmiertelnej piosenki "Jolka, Jolka Pamiętasz" oraz innych przebojów Felicjana Andrzejczaka.

Do niczym nieskrępowanej zabawy zaprosił Dawid Kwiatkowski. Artysta po elektryzującym koncercie zszedł do fanów i znalazł czas na zdjęcia i autografy.

Sobota w ramach Dni Sławy upłynęła wyjątkowo intensywnie. Od wczesnych godzin porannych trwały zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Sławy, spragnieni historii brali udział w spacerze po Sławie z przewodnikiem, nie zabrakło również zmagań piłkarskich w ramach Pucharu Burmistrza Sławy. Punktualnie o 15:00 wystartował barwny korowód ulicami miasta [ZOBACZ ZDJĘCIA].

Atrakcji nie zabraknie również w niedzielę. O godz. 15:00 na plaży SCKiW odbędzie się spektakl dla dzieci "Spotkanie z piratami", natomiast o 17:00 "Prastara książnica - skarb i tajemnica".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Brajan
07.08.2022 16:15

Szału nie było...

avatar
~Gosc
08.08.2022 08:50

Sława szaleje a na dni Wschowy bagno. Moze by tak na przyszly rok zamówić np ,,Baciary,, lub Krywań,,ale niestety u nas ci co zamawiają nie mają od lat pomysłu. Do Lginia sciągneli baciary ale malo kto wiedzial. Ludzie sie bawili ale ci co odpoczywali na urlopie

avatar
~Sołtys
09.08.2022 12:17

Głupoty opowiadasz było bardzo dużo samochodów z rejestracjami różnych stron.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl