TworzymyGłos Regionu

Barwny korowód ulicami miasta. Dni Sławy 2022 (VIDEO)

Sobota, 06 sierpnia 2022 o 17:29, aktualizacja Sobota, 06 sierpnia 2022 o 18:16, autor: 0 3092
Barwny korowód ulicami miasta. Dni Sławy 2022 (VIDEO)

Barwny korowód, paradę motocykli i pokazy grup artystycznych mogli podziwiać mieszkańcy i turyści na głównych ulicach Sławy. Zwieńczeniem drugiego dnia Lata Bez Granic będą koncerty Felicjana Andrzejczaka oraz Dawida Kwiatkowskiego. Start godz. 20:00 na plaży SCKiW.

W korowodzie udział wzięło około 40 instytucji, delegacji, organizacji i stowarzyszeń. Wśród uczestników nie zabrakło m.in. włodarzy miasta z burmistrzem Cezarym Sadrakułą na czele, zaproszonych gości, służb mundurowych, reprezentantów Domów Kultury z terenu gminy, gospodyń wiejskich, reprezentantów sołectw, bliźniaków Bolesława i Mieczysława Osipik z Jeleniej Góry, uczniów i nauczycieli szkół, dzieci ze szkółek piłkarskich, przedsiębiorców z terenu gminy Sława, leśników z Nadleśnictwa Sława Śląska, pracowników Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Sławie, wschowskiej grupy pasjonatów i kolekcjonerów starych mercedesów, reprezentantów sławskiego oddziału Związku Hodowców Gołębi Pocztowych oraz ratowników WOPR Sława. 

W wydarzeniu udział wzięła również Sławska Brać Motocyklowa wraz z zaprzyjaźnionymi motocyklistami, a także Powiatowa Wolsztyńska Orkiestra Dęta i Mażoretki "Aura" z Wolsztyna. Korowód  zakończył się na Stadionie Miejskim wypuszczeniem gołębi przez PZHGP.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl