TworzymyGłos Regionu

Dąb wygrywa u siebie

Wtorek, 16 sierpnia 2022 o 14:37, autor: 0 234
Dąb wygrywa u siebie

W tej kolejce sławski klub pokonał na własnym stadionie gości ze Starego Kurowa. Dąb w pełni kontrolował spotkanie i zaprezentował się ze świetnej strony. Kibice licznie zgromadzeni na Stadionie Miejskim im. Zbigniewa Gołembskiego w Sławie zobaczyli w sumie cztery gole i kawał dobrego futbolu.

Relacja meczowa ze strony Dębu: 

W sobotnie popołudnie zawitała do nas drużyna ze Starego Kurowa. Rywale od pierwszych minut preferowali dość prosty futbol, mianowicie jak najszybciej posyłali długie piłki na tzw. walkę. Ten sposób grania nie do końca nam odpowiadał, jednak dość szybko przejrzeliśmy zamiary przeciwnika i zaczęliśmy grać swoje. Tego rodzaju mecze często otwierają się dopiero po pierwszym golu. Na tego naszym kibicom przyszło czekać, aż do doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Nasz bramkarz - Marcin Korotyszewski posłał długą piłkę, którą przyjął Tomasz Bieleń i zgrał do Damiana Koppenhagena. Ten podciągnął akcję i oddał strzał tuż przy prawym słupku, nie dając szans na interwencje golkiperowi. Po golu grało się naszemu zespołowi o wiele lepiej. W efekcie w 64 minucie ponownie trafiamy do siatki rywali. To za sprawą Pawła Wieczorka, który idealnie wykończył głową dośrodkowanie na nos od Damiana Koppenhagena. Nie minęły trzy minuty i prowadzenie stało się jeszcze bardziej okazałe. W polu karnym sfaulowany został Radosław Szafer, a jedenastkę dla naszego zespołu wykorzystał Damian Koppenhagen. W nasze poczynania wkradł się zbyt wielki luz i pewność siebie. W efekcie po naszym błędzie tracimy bramkę. Choć nie zmienił się obraz gry, szkoda, że nie utrzymaliśmy czystego konta. Meprozet to silna fizycznie drużyna, z którą było dość dużo tzw. walki wręcz - tym razem to my wychodzimy zwycięsko z tej potyczki, naszym rywalom życzymy powodzenia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl