TworzymyGłos Regionu

reklama

Dąb Sława-Przybyszów ma już 70 lat! (FOTO)

Wtorek, 22 listopada 2022 o 09:47, autor: 2
Dąb Sława-Przybyszów ma już 70 lat! (FOTO)

W sobotni wieczór w sali wiejskiej w Krążkowie odbyła się zabawa z okazji zakończenia rundy jesiennej Klubu Sportowego Dąb Sława - Przybyszów. Na uroczystość zaproszeni zostali Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła, Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku oraz przedstawiciel Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, a także Anna Gołembska - żona byłego prezesa zespołu śp. Zbigniewa Gołembskiego.

Drużyna Dębu w tym roku obchodzi 70-lecie istnienia, dlatego też zabawa miała dodatkowy wymiar. Część oficjalną otworzył Prezes Wiesław Klecha, który przywitał zaproszonych gości, działaczy, a także zawodników wraz z partnerkami.

Później przybliżył pokrótce historię klubu i wręczył zaproszonym pamiątkowe koszulki - które są replikami koszulek z 1977 roku. Włodarz wraz z Dyrektorem SCKiW na ręce prezesa przekazali list gratulacyjny oraz prezent w postaci statuetki i piłek meczowych.

Po zakończeniu części oficjalnej, rozpoczęła się zabawa taneczna. Życzymy Dębowi dalszych sukcesów i kolejnych lat pracy na rzecz rozwoju sportu w Gminie Sława.

(slawa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~były działacz
22.11.2022 19:14

Szkoda, że zapomniano o byłych zawodnikach i działaczach.

avatar
~Ikona
23.11.2022 15:22

Nikt nie zapomniał, a po prostu nie ma funduszy żeby zapraszać wszystkich, którzy tworzyli ten klub przez lata. Było to zakończenie rudny aktualnych zawodników - oprócz nich nikogo oprócz Burmistrza i żony śp. Gołembskiego. Proszę to zrozumieć i uszanować...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl