TworzymyGłos Regionu

reklama

Czołowe zderzenie clio z laguną

- kierowca i pasażerka trafili do szpitala

Wtorek, 07 marca 2023 o 09:17, aktualizacja Wtorek, 07 marca 2023 o 10:24, autor: 2
Czołowe zderzenie clio z laguną

Wczoraj, 6 marca, na drodze krajowej nr 12 w gminie Szlichtyngowa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w wyniku którego do szpitala trafiły dwie osoby. Policjanci apelują: bądźmy ostrożni na drogach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letni kierowca osobowego renault clio z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym renault laguną.

73-letni kierowca i 69-letnia pasażerka zostali przetransportowani do głogowskiego szpitala. Przewożonemu 13-miesięcznemu dziecku, jak również 48-letniemu kierowcy renaulta laguna nic poważnego się nie stało. Policja potwierdza, że kierowcy byli trzeźwi, a przyczyna wypadku jest nadal badana.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów oraz zwracanie uwagi na innych uczestników ruchu drogowego. Każdego dnia wiele osób traci życie lub zdrowie w wypadkach drogowych, a często wynikają one z niedostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Kierowca
07.03.2023 14:01

Oglądam program : STOP Drogówka i jak widzę, najwięcej wykroczeń drogowych i wypadków powodują starsi panowie (po 70- tce), którzy najpewniej mają już spore problemy ze wzrokiem, refleksem i znajomością przepisów. Większość z nich jest bardzo pewna swoich umiejętności, ale jeżdżą z nosem przy szybie...

avatar
~Oj kierowca
08.03.2023 10:55

To jeszcze pooglądaj statystyki wypadków aby nie pisać bzdur...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl