TworzymyGłos Regionu

reklama

Cyberprzestępczość, bezpieczna młodość

tematami spotkania z młodzieżą

Piątek, 08 kwietnia 2022 o 12:23, autor: 0
Cyberprzestępczość, bezpieczna młodość

Nielegalne działania w sieci, hejt, agresja były głównymi tematami spotkania specjalistów wschowskiej Policji z młodzieżą I Zespołu Szkół we Wschowie. „Cyberprzestępczość” i „Bezpieczna Młodość” to hasła działań profilaktycznych wschowskiej Policji.

Cyberprzestępczość to temat coraz częściej pojawiający się w naszym życiu i mediach. Wschowscy policjanci chcąc uświadomić młodzieży skalę zagrożenia wynikającego z ciągle pojawiających się nowych metod stosowanych przez oszustów internetowych odwiedzili w ubiegłym tygodniu grupę uczniów I Zespołu Szkół we Wschowie. W trakcie prelekcji poruszono również kwestie agresji, hejtu w sieci oraz bezpiecznego korzystania z portali społecznościowych oraz komunikatorów.

Przezorność i ograniczone zaufanie to zasady, którymi powinien kierować się każdy młody człowiek surfujący w sieci.

Spotkanie było świetną okazją do zaprezentowania naszego zawodu i zachęcenia uczniów I Zespołu Szkół we Wschowie do wstąpienia w szeregi lubuskiej Policji.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl