TworzymyGłos Regionu

Chcą powalczyć o medale. Zwycięzcy biletów

Czwartek, 16 sierpnia 2012 o 13:20, autor: 1 1458
Chcą powalczyć o medale. Zwycięzcy biletów

Leszczyńscy żużlowcy nie składają broni i dzielnie walczą o udział w walce o medale. W niedzielę o godzinie 19 zmierzą się na własnym torze ze Stalą Rzeszów. Każdy inny wynik niż zwycięstwo za 3 punkty znacznie oddala ich od play-offów.  

----------------------------------------------------------- Bilety na mecz Unia Leszno – Stal Rzeszów w konkursie portalu zw.pl i Unii Leszno wygrali: 1. Tomasz Żaczyk 2. Agnieszka Mieszczanowicz 3. Szymon Kajoch Gratulujemy. Bilety będą do odebrania przed zawodami w księgowości klubu. Żeby otrzymać wejściówkę trzeba pokazać dokument potwierdzający tożsamość. -------------------------------------------------------- Rzeszowianie jeżdżą w tym roku w kratkę. Potrafili pokonać na własnym torze Falubaz Zielona Góra i wywieźć punkty z Częstochowy. W ubiegłym tygodniu wysoko ulegli jednak na Podkarpaciu osłabionej brakiem Nielsa Kristiana Iversena Stali Gorzów Wielkopolski. Co ciekawe liderem rzeszowskiej Stali jest , utalentowanego juniora pochodzącego z mało żużlowego Kalisza. Jedno jest pewne w niedzielę zmierzą się dwie drużyny, które należą do najbardziej nieobliczalnych w ekstralidze. Unia chce walczyć o medale, a Stal chciałaby niespodziewanym zwycięstwem z wyżej notowanym rywalem zmazać plamę po porażce z imienniczką z Gorzowa. Kibice mogą się więc spodziewać ciekawego pojedynku. Póki co uniści są na 4 miejscu w tabeli gwarantującym udział rundzie finałowej. Zdobycie kompletu punktów w pojedynku z rywalem z Podkarpacia nie daję pewności sukcesu. Do tego trzeba dołożyć jeszcze co najmniej remis w Częstochowie lub liczyć na potknięcie Apatora Toruń. Torunianie zmierzą się na własnym torze ze Stalą Gorzów Wielkopolski i z Wybrzeżem w Gdańsku. Dla czytelników naszego portalu, zw.pl oraz Klub Sportowy Unia Leszno przygotował . Aby wziąć udział w zabawie należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak miał na imię ojciec Rafała Okoniewskiego, wieloletni reprezentant Unii Leszno? W treści maile prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, w tytule KONKURS UNIA –STAL.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~aaaaa
16.08.2012 15:57

MISTRZU! :D Unia, auuuu!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl