TworzymyGłos Regionu

reklama

Charytatywny koncert dla Michała - 4 listopada w CKiR Wschowa

Sobota, 04 listopada 2023 o 14:46, aktualizacja Sobota, 04 listopada 2023 o 15:11, autor: 0
Charytatywny koncert dla Michała - 4 listopada w CKiR Wschowa

W sobotę (4 listopada) w sali widowiskowej CKiR we Wschowie o godzinie 18:00 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Michała Kurosza. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a uczestnicy będą mieli okazję dorzucić dobrowolne datki do specjalnie przygotowanych puszek.

Wsparcie przez muzykę

Wśród artystów, którzy zdecydowali się wesprzeć tę szczytną inicjatywę, znaleźli się:

  • Norbert Wronka - znany z półfinału 13. edycji programu "Voice Of Poland",
  • Zespół Morris,
  • Chór Lutnia,
  • Grzegorz Kaliciński,
  • Przedszkolaki z Jędrzychowic.

Licytacje na rzecz Michała

Organizatorzy koncertu przygotowali także szereg atrakcyjnych licytacji. Wśród nich znajdzie się między innymi możliwość wylicytowania elektrycznej hulajnogi, którą ufundował Pan Dominik Waszkiewicz wraz z firmą EcoEngine. Ponadto uczestnicy będą mogli licytować kolację dla rodziny, przygotowaną w domowym zaciszu przez finalistkę programu "HELL'S KITCHEN - Piekielna Kuchnia", Panią Annę Ankiewicz, która przekaże również talon na przygotowaną przez siebie gęś - gęsinę na św. Marcina.

Ciasta od przyjaciół Michała

W trakcie wydarzenia dostępne będą także ciasta, upieczone przez przyjaciół Michała. Osoby zainteresowane zakupem tych słodkości mogą kontaktować się pod numerem telefonu: 667 237 383.

Cele koncertu

Całkowity dochód z koncertu, zarówno zebrany przez datki, jak i ze sprzedaży ciast czy licytacji, zostanie przeznaczony na protezę oraz rehabilitację dla Michała. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki zaangażowaniu artystów, oferentów licytacji oraz hojności uczestników, będą mogli znacząco przyczynić się do poprawy jakości życia Michała. Każdy kto chce wesprzeć Michała on-line może to zrobić TUTAJ lub na facebookowej grupie. Do tej pory udało się uzbierać ponad 81 tys. zł.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl