TworzymyGłos Regionu

reklama

Były życzenia, występy i dużo uśmiechu. Prezes Łakomy: „Bycie babcią i dziadkiem to wielki zaszczyt”

Czwartek, 18 stycznia 2024 o 10:24, aktualizacja Czwartek, 18 stycznia 2024 o 11:35, autor: 2
Były życzenia, występy i dużo uśmiechu. Prezes Łakomy: „Bycie babcią i dziadkiem to wielki zaszczyt”

Zbliżający się Dzień Babci i Dziadka stał się okazją do wyjątkowego wydarzenia, które zorganizował Polski Komitet Pomocy Społecznej Stowarzyszenie Charytatywne Zarząd Miejsko-Gminny. Na uroczystość zawitali seniorzy oraz włodarze miasta - Starosta Wschowski Andrzej Bielawski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak.

Spotkanie rozpoczęło się od występów uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. Im. Karola Kurpińskiego oraz dzieci z Przedszkola nr. 5 im. „Słoneczne Przedszkole”. Młodzi artyści swoją twórczością wprowadzili zebranych w wyjątkowy nastrój.

Prezes Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Jerzy Łakomy, w swoim przemówieniu podkreślił znaczenie roli dziadków. "Bycie babcią i dziadkiem to wielki zaszczyt" - zaznaczył, wskazując na wagę tej roli w życiu każdego wnuka i wnuczki. 

Z najlepszymi życzeniami do seniorów zwrócił się Starosta Wschowski Andrzej Bielawski. „To już kolejny raz kiedy mam przyjemność się z państwem spotkać. Wszystkim babciom i dziadkom składam najszczersze życzenia. Mam nadzieję, że wkrótce sam będę mógł dołączyć do Waszego grona, a szanse są duże - jestem ojcem czterech córek”.

W spotkaniu uczestniczył również burmistrz Konrad Antkowiak. „Dziękuję za zaproszenie, cieszę się, że mogliśmy się zobaczyć i wspólnie spędzić te chwile. Babciom i dziadkom gratuluję wnuków, życzę by były one dla Was powodem do dumy” - mówił włodarz.

Po oficjalnej części wydarzenia, wszyscy goście mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu. Był to moment na rozmowy, wymianę doświadczeń i składanie serdecznych życzeń.

Źródło/foto: Powiat Wschowski, Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Dziadek+Babcia
18.01.2024 12:29

Jak ładnie połączyli starostę z Naszym Burmistrzem . Rzadko spotykane sceny przed 15.10.2023 Rokiem Hiiiiii.

avatar
~Urszula Chudak
18.01.2024 19:27

Nie połączyli - sprawdziło się po prostu moje życzenie sprzed dwóch dni, wyrażone na tym portalu, pod informacją o niedzielnym koncercie KUL-u. Nawet nazwano mnie za to psychoanalitykiem. A tak poważnie i to bardzo - wolą zdecydowanej większości mieszkańców, - tak powinny były wyglądać służbowe stosunki obu panów, przez całą mijającą kadencję.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl