TworzymyGłos Regionu

Burmistrz Konrad Antkowiak powołał nowych pełnomocników (VIDEO)

Poniedziałek, 06 czerwca 2022 o 17:05, aktualizacja Wtorek, 07 czerwca 2022 o 11:44, autor: 23 2665
Burmistrz Konrad Antkowiak powołał nowych pełnomocników (VIDEO)

Troje kolejnych pełnomocników będzie wspierać i koordynować działania gminy Wschowa. Nowymi pełnomocnikami burmistrza Konrada Antkowiaka zostali pani Natalia Wierzbicka ds. młodzieży, pan Waldemar Szeląg ds. przedsiębiorców oraz pani Adrianna Knieć ds. wolontariatu.

Przez ostatni rok obserwowaliśmy szereg działań podejmowanych przez dotychczasowych pełnomocników - panią Renatę Chilarską, panią Jolantę Awsiukiewicz i pana Artura Obuchowicza - w zakresie stowarzyszeń, seniorów i sportu. Pomysł sprawdził się na tyle, że burmistrz Konrad Antkowiak postanowił powołać nowych koordynatorów kolejnych grup społecznych:

Idea bardzo się sprawdziła - dowodem na to jest szereg inicjatyw dla seniorów, nowe regulaminy dla organizacji pozarządowych oraz integracja działań w zakresie sportu w gminie. Koordynacja działań w tych trzech grupach społecznych jest bardzo potrzebna w naszym mieście. Serdecznie gratuluję i liczę na owocną współpracę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

avatar

avatar
~mg
06.06.2022 19:55

Tylko tylu ich...jeszcze paru by się przydało. Absurd.

avatar
~x
06.06.2022 21:49

Nikt nie wie po co są powoływani pełnomocnicy.

avatar
~Jack
06.06.2022 21:58

To są przyszli kandydaci na radnych.

avatar
~przyszłakandydatkanaburmitrzynię Wschowy
06.06.2022 22:02

Tak, to prawda, to są ekstra kandydaci na radnych Nowej Kadencji

avatar
~Super
07.06.2022 07:52

Patrząc na osoby do tej pory pełniące swoje funkcje - Renatę Chilarską, Artura Obuchowicza i przede wszystkim Jolantę Awsiukiewicz widać, że tego typu praca się sprawdza. Nowi pełnomocnicy to nie są osoby anonimowe, do tej pory były pozytywnie oceniane i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby udało się zrealizować cele

avatar
~bzdyry
07.06.2022 15:08

Bzdury piszesz Chilarska prawie nic nie robi, robi więcej złego niż dobrego. Pozostała dwójka rzeczywiście ich działalność jest godna pochwały.

avatar
~mieszkanka Wschowy co publikuję prawdę
08.06.2022 13:36

Tej drugiej osoby naprawde się sprawdza funkcja proszę zrobić wywiad co ta Pani ??? ma śmiałość wyjść na ulicę ?

avatar
~Wschowianka
07.06.2022 14:50

Super że Wschowa wkoncu się rozwija i są powołani nowi ludzie którzy mają bardzo dobre opinie w naszym mieście.Nie są to ludzie wyrwani z rękawa i napewno zrobią wszystko i oddadzą swoje serce tej pracy.Brawa dla nich i dla Pana Burmistrza

avatar
~Przedsiębiorca
07.06.2022 16:36

Z całym szacunkiem, ale moim skromnym zdaniem, pełnomocnikiem ds. przedsiębiorców powinien być przedsiębiorca z prawdziwego zdarzenia... Tylko, że prawdziwi przedsiębiorcy nie mają czasu na ... No właśnie - na co ? Poza tym nie pamiętam żeby Pan Szeląg miał kiedykolwiek jakieś przedsiębiorstwo. Słusznie ktoś napisał, że Burmistrz zaczyna chyba przedstawiać swoich przyszłych kandydatów na radnych. Kiepskie to .

avatar
~Mieszkanic
08.06.2022 00:09

Ludzie to są już wybory to są prezentowane wierne pieski do foteli radnych gminy Wschowie współczuję za waszą głupotę .

avatar
~do powyżej
08.06.2022 10:25

Popieram wypowiedź przedsiębiorcy, tyle że przedsiębiorcy z prawdziwego zdarzenia nie będą się "bawić" w te klocki !

avatar
~Waldemar Szeląg
08.06.2022 13:40

Szanowny Przedsiębiorco, Zapraszam Pana do mojego biura na ul. Poprzeczną 4. Porozmawiamy o mojej działalności gospodarczej. Możemy też porozmawiać o poświęcaniu swojego cennego czasu dla mieszkańców. Jeśli jest Pan przedsiębiorcom to również Pan pracuje dla tej społeczności na swój sposób. Ja zdecydowałem się na wsparcie idei mimo braku czasu, bo wierze, że mogę zrobić znacznie więcej niż tylko płacić podatki. Serdecznie zapraszam Pana i każdego kto chce przyłączyć się lub choćby porozmawiać o idei i mojej decyzji. PS. Nie interesuje mnie polityka, czy bycie radnym. Swój biznes prowadzę i będę prowadził bez względu na to kto jest gospodarzem Ratusza.

avatar
~Przedsiębiorca.
08.06.2022 19:04

Po pierwsze primo, jak mawiał klasyk, radzę popracować nad ortografią, bo ja, osobiście, nie chciałbym, aby mnie reprezentowała osoba mająca braki w tej materii. Po drugie primo - Pana firma to raczej firemka, a nie przedsiębiorstwo. A po trzecie primo- proszę nie wciskać mieszkańcom kitu o ideach robionych pomimo braku czasu. Ja , go, jako przedsiębiorca naprawdę nie mam. Pam widocznie ma. Mnie fotki i lans nie interesują. Z "żalem" stwierdzam, że z zaproszenia nie skorzystam. Nie miałbym, niestety, o czym rozmawiać. A ,jako że jestem bardzo pozytywnie nastawiony do świata, pozdrawiam serdecznie. :):):)

avatar
~Stefan
09.06.2022 12:46

Ten człowiek tylko mówi wyuczonymi frazesami. Za takich ludzi dziękujemy. Tutaj. Nie da się zyc

avatar
~Baśka
08.06.2022 06:54

Szanowny Panie Burmistrzu, nie idź Pan tą drogą co upartyjniony Urząd Wschowskiego Starostwa !. Jak Pan przy tylu swoich zastępcach, dyrektorach w takim małym Urzędzie może jeszcze powoływać coś w rodzaju ATRAPY URŻĘDNICZEJ?. Czy człowiek w pańskim wieku nie ma wyobraźni w samodzielnym kierowaniu tym urzędem ? . Czy też po tym jakże krótkim czasie urzędowania na tym stanowisku zrobiło się z pana PANISKO, a nie urzędnik na co się pan w kampanii wyborczej godził !!!!. Nie idź pan drogą posłów z pisu co to obstawili się emerytami i poprzebierali ich w nowe piórka swojej propagandy !. To tylko ośmiesza ten urząd !.

avatar
~FWS
08.06.2022 10:40

Może ktoś konkretnie podac w liczbach ile Wschowa teraz ma tych wszystkich zastępców, doradców, ekspertów, pełnomocników i innych śmiesznych etatów ? I ile było w poprzednich kadencjach takich osób, albo czy w ogóle były...

avatar
~DO>FWS<
08.06.2022 12:42

Jedli już pytasz to sprawdź ilu takich pseudo ekspertów, doradców, pełnomocników, emerytów jest w Starostwie pod kierownictwem jak wiemy lokalnej partii pisu ?????. Co tam robi emeryt mundurowy a zarazem ich radny MiG ????. Jak rozliczać to obiektywnie wszystkich po równo !!!!!!. Co robią etatowi funkcjonariusze partii pisu na stołkach Spółek Skarbu Państwa ?????, itd., itp. pytania, które mają obiektywnie rozliczyć tą prowizorkę po obu stronach !!!!!. Śmiało pytajmy >>> tylko co z tego wyniknie, jako obecnie rządzący lekceważą pytającego Suwerena, a za niewygodne pytania potrafią nawet zwolnić ze stanowiska ( jak tą Panią z Pacanowa !!!!!!) !!!!!. SZOK !!!!.

avatar
~Wschowianin
09.06.2022 12:52

Nie ma pieniędzy na remont osiru, na podwyżki dla pracowników, ale kolejne wakaty są otwierane. Co tutaj się dzieje?!

avatar
~mieszkanka Wschowy
08.06.2022 13:39

A 500 plus bieżesz ? to się (...)

avatar
~DO>"mieszkanka Wschowy<"
09.06.2022 11:37

Czy to tak pasuje wychylać się przed szereg uczciwych ludzi z takim pytanie ...?. Nie przypominam sobie aby pani MI - NAM podziękowała za tą "chwilówkę" , która pochodzi - jak pani nie wie - to przypominam pani z NASZEJ WSPÓNEJ KASY - SUWERENA !!!!!. Zalecam trochę pokory i uczciwości "wschowianko" !. Co do pana - od kilku godzin Doradcy ds. Przed......... : - Czy pan sobie aby zdaje sprawę, że odpowiadając panu forumowiczowi POPEŁNIŁ PAN KRYTOREKLAMĘ swojej "firemki" ?????. Uważam, że PRZEDSIĘBIORCA całkowicie ma rację w tym co napisał, a pan jeszcze dobrze nie objął tej posady i już się lansuje i swoją "firemkę" co nie godzi się by wykorzystywać tą posadę do poprawienia swojej pozycji i swojej firmy !. czy na tym ma polegać pana rola jako ten Dor.... ds. Prze......... ?????>

avatar
~Marek
09.06.2022 12:40

Nie wierzę

avatar
~ex-Stójkowy
09.06.2022 14:23

No to panie Szeląg, jest pierwszy temat gdzie może pan pokazać swoją sprawczość. Ulica Towarowa. Mówi coś panu ta nazwa ?

avatar
~do przedsiębiorcy
09.06.2022 22:20

"Ja , go, jako przedsiębiorca naprawdę nie mam. " Czyżby? Na czytanie zw. pl, pisanie i czytanie komentarzy jest czas? A ja mam go, nawet jako kobieta przedsiębiorca :) pozdrawiam przedsiębiorcę.. Nie jestem za tym Burmistrzem, a może mam za malo czasu, aby dostrzec konieczność powoływania pełnomocników.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl