TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Jolanta Wielgus doceniła pracowników socjalnych

Poniedziałek, 20 listopada 2023 o 18:19, autor: 11
Burmistrz Jolanta Wielgus doceniła pracowników socjalnych

21 listopada każdego roku, obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. To szczególna okazja, aby wyrazić wdzięczność i uznanie dla osób, które na co dzień angażują się w pomoc potrzebującym.

Słowa uznania od Burmistrz Wielgus

Burmistrz Miasta i Gminy Jolanta Wielgus, wraz z Zastępcą Błażejem Rajmanem osobiście odwiedzili Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szlichtyngowej, aby wyrazić swoje podziękowania.

Podczas wizyty, Burmistrz Jolanta Wielgus skierowała do pani Krystyny Zientek, Kierownik Ośrodka, oraz do wszystkich pracowników, słowa uznania za ich zaangażowanie, empatię i przychylność.

Podkreśliła znaczenie godności i szacunku, jakie pracownicy pomocy społecznej okazują drugiemu człowiekowi. Burmistrz Wielgus złożyła również życzenia wszelkiej pomyślności i motywacji do dalszej pracy.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (11)

avatar

avatar
~FJGKLFDJGKLFJD
21.11.2023 07:25

przed wyborami wszystkich doceniają

avatar
~Gekon
22.11.2023 19:46

... raczej pożegnanie!

avatar
~ja
21.11.2023 09:04

Czy motywacją do dalszej pracy był skromny kwiatek? Bo jak słyszałam, szału z wynagrodzeniami w OPS nie ma.

avatar
~Ona
21.11.2023 09:36

Wynagrodzenia dla pracowników socjalnych to śmiech na sali....biorac pod uwagę zakres obowiązków i odpowiedzialnośc. My jak nauczyciele mamy misje....brak słów. Juz brakuje pracowników a co będzie dalej ...Totalnie nie doceniony zawód w naszym kraju.

avatar
~Koniecznie
21.11.2023 11:21

Trochę sportu Panie

avatar
~marianek
21.11.2023 12:13

Niskie zarobki, ogromna odpowiedzialność i słabe perspektywy na poprawę standardów. Tak swoją codzienność widzą tysiące pracowników socjalnych w Polsce. Ich zdaniem w takich warunkach nie tylko nie da się dobrze wykonywać obowiązków, ale lada chwila zabraknie osób pracujących w opiece społecznej. A ich zarobki dobijane przez inflację szorują po dnie. krótki cytat z niedawnego artykułu w internecie. krótko mówiąc osoby ubiegajace sie o pomoc niejednokrotnie otrzymują więcej niż pracownicy. żenada. Ale przed wyborami pani burmistrz doceniła kwiatkiem swoich pracowników

avatar
~Kkkk
21.11.2023 15:30

A opiekunowie srodowiskowi to co. To tez sa pracownicy OPS.. To oni sa najblizej potrzebujacych.. Moze warto tez zaczynac o nich wspominac i zaczynac ich doceniac...

avatar
~ja
27.11.2023 12:10

TCzuć wybory na wiosnę.Tylko tyle jest pracowników co na zdjęciu? Chyba nie......

avatar
~Wow!!!
27.11.2023 18:47

A, co łaskę robi p. Burmistrz ?. Przypominam, że między innymi od tego jest burmistrz, a nie tylko od ustawek z pionem politycznym na piknikach rodzinnych !. Pytanie; - kiedy p, burmistrz doceniła ten personel finansowo ?. Potrafią jeno tylko wydawać nasze Publiczne pieniadze na bzdety, pikniki, ...itd. !!!!

avatar
~Dzień zaliczony!
28.11.2023 08:16

Jak widać p. burmistrz postępuje w swojej lokalnej działalności jak jej kolega ze starostwa ; - pokazówki, ustawki, symulacje, inscenizacje i wszelkiego rodzaju rekonstrukcje swojego panowania na tym urzędzie !!!!. Ale to już nie długo <> WIOSNA 2024 nam się kłania !!!!. Czas z tym skończyć !!!. To prawie taka sama operetka jak ta co wczoraj była w " Polskim Białym Pałacu" u prezydenta III RP ; farsa i pośmiewiska i kpina z Polskiego Narodu i Państwa !!!.

avatar
~Bal plus***
28.11.2023 09:39

Tak się bawi ta totalna władza za Nasze Publiczne Pieniądze do ostatnie " kropki krwi" .... wczorajsza improwizacja, a la rekonstrukcja przejdzie do Polskiej Historii jak FARSA STULECIA !!!!. Szkoda, że ich doły tego nie widzą i podobnie bawią sie Naszym Kosztem !!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl