TworzymyGłos Regionu

reklama

Bracia Rodzeń przyjechali do Wschowy. Pełna sala słuchała, jak wycofać choroby metaboliczne i pięknie żyć (VIDEO)

Środa, 07 lutego 2024 o 15:31, aktualizacja Środa, 07 lutego 2024 o 15:41, autor: 3
Bracia Rodzeń przyjechali do Wschowy. Pełna sala słuchała, jak wycofać choroby metaboliczne i pięknie żyć (VIDEO)

Na Facebooku śledzi ich ponad 230 tys. osób, nic więc dziwnego, że bilety na konferencję z Braćmi Rodzeń we Wschowie rozeszły się jak ciepłe keto bułeczki.

Bracia Rodzeń - konferencja „Zdrowie zaczyna się od wiedzy - jak wycofać choroby metaboliczne i pięknie żyć”

Konferencja pt. "Zdrowie zaczyna się od wiedzy - jak wycofać choroby metaboliczne i pięknie żyć” zgromadziła około 160 osób zainteresowanych tematem zdrowego życia i odżywiania. Bracia Łukasz i Mateusz podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a uczestnicy mieli okazję skosztować zdrowych przekąsek przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Bracia Rodzeń wystąpili charytatywnie

Wydarzenie w Zamku Królewskim we Wschowie zostało zorganizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem i Zespołem Aspergera "Bliżej Autyzmu" oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Ośrodek”. „Bracia Rodzeń nie wzięli za dzisiejszą konferencję ani złotówki. Pieniądze przekazują wsparcie dla naszych uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którzy pojadą na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski do Warszawy”, podkreśliła jedna z organizatorek, Jolanta Awsiukiewicz.

Łukasz i Mateusz Rodzeń dla SOSW

To nie pierwszy raz, gdy Bracia Rodzeń angażują się w życie SOSW we Wschowie. W październiku 2023 r. odwiedzili wschowską placówkę i omówili tematykę związaną z dietą. Uczniowie dowiedzieli się: co jeść, a czego unikać; jakie produkty są zdrowe, a które szkodliwe; jaki wpływ mają cukry na nasze narządy i całe organizmy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
07.02.2024 19:46

No Panowie Rodzeń, takie zachowanie można podsumować krótko - kapelusz z głowy! Myślę przy okazji, że Jola byłaby świetnym kandydatem na ambasadora. A może i na zwycięzcę?

avatar
~Wschowianka
08.02.2024 00:22

A dlaczego na slajdzie widać tytuł "Jak wycofać choroby psychiczne..."?

avatar
~Ferdek Kiepski
09.02.2024 18:27

Ludzinie nie żałujcie sobie❗zdrowym umierać będzie głupio ❗???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl