Bezkonkurencyjni zawodnicy Korony Wschowa

Poniedziałek, 16 maja 2016 o 09:20, autor: 1

W dniach 14 -15 maja w Rawiczu, odbywał się po raz szósty 24h Rawicki Festiwal Sportu. W sobotę odbył się turniej w kategorii U-8 w którym uczestniczyła drużyna Korony Wschowa. Młodzi chłopcy z Korony od początku dobrze weszli w turniej i do końca utrzymali wysoki poziom pokonując każdą drużynę i wygrywając turniej bez straty gola.

Warto podkreślić, że pokonaliśmy między innymi drużynę Football Academy z Leszna, tegorocznego triumfatora w województwie wielkopolskim turnieju "z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W turnieju uczestniczyła, również drużyna dziewcząt z Krobi (rocznik 2006), która uczestniczyła w ogólnopolskim finale Tymbarku i zajęła tam 14 miejsce.
Najlepszym bramkarzem został Piotr Powęski, a strzelcem Nikodem Klimpel z Korony Wschowa.

Wyniki:

Korona Wschowa – Sarnowianka Sarnowa 1 – 0 (Nikodem Klimpel)

Korona Wschowa – FA II Leszno  4 – 0 (Sebastian Fogt x2 , Nikodem Klimpel , bramka samobójcza)

Korona Wschowa - FA I Leszno 1 – 0 (Nikodem Klipmel)

Korona Wschowa – Rawia Rawicz 2 – 0 ( Sebastian Fogt , Nikodem Klimpel )

Korona Wschowa - Ka 4 Respect Krobia 2 – 0 (Nikodem Klimpel x2)