Bez punktów z Nowej Soli

Poniedziałek, 30 stycznia 2012 o 12:34, autor: 1

Dwie porażki odniosły w niedzielę w Nowej Soli siatkarki Virtus Razem Szlichtyngowa. Naszym zawodniczkom nie udało się urwać nawet seta faworyzowanym gospodyniom. Dziewczyny spadły na 4 miejsce w tabeli grupy finałowej.

Nadal mają jednak spore szanse na zakończenie rozgrywek Lubuskiej Ligi Młodziczek na pozycji medalowej i tym samym na awans do mistrzostw Polski. Niedzielne spotkanie było pierwszym, w którym zespół prowadziła druga trenerka zespołu ze Szlichtyngowej Aleksandra Grzywacz. – Mój debiut nie był zbyt udany – mówi Ola - ale wypadł na bardzo trudny mecz z liderem i faworytem rozgrywek. Dziewczyny walczyły dzielnie, ale zabrakło trochę szczęścia. Popsułyśmy też zdecydowanie za dużo rozgrywek, a gra w polu również pozostawiała wiele do życzenia. Lepiej wypadłyśmy w pierwszym secie drugiego meczu, długo prowadziłyśmy, a rywalki dogoniły nas dopiero w końcówce i ostatecznie wygrały 25:23. W najbliższą niedzielę nasze zawodniczki zagrają we własnej hali z Dwójka Kostrzyn n/Odrą. – Mam nadzieję, że dziewczyny wywalczą sobie miejsce na podium, bo na to zasługują – dodaje druga trenerka Virtus Razem.