TworzymyGłos Regionu

reklama

Bal Seniora w Przyczynie Dolnej (FOTO)

Niedziela, 26 listopada 2023 o 03:09, aktualizacja Niedziela, 26 listopada 2023 o 03:31, autor: 9
Bal Seniora w Przyczynie Dolnej (FOTO)

W sali wiejskiej w Przyczynie Dolnej z okazji Dni Seniora odbył się Bal Seniora. Inicjatorem wydarzenia był burmistrz Konrad Antkowiak wspólnie z gminną pełnomocnik ds. seniorów, Martą Szeroką. W balu wzięło udział około 70 seniorów, którzy z entuzjazmem uczestniczyli w tańcach i zabawie.

Dni Seniora w gminie Wschowa

Tegoroczne Dni Seniora rozpoczęły się od uroczystości w sali widowiskowej CKiR. W programie znalazły się występy Chóru Kantylena, Chóru Lutnia oraz Zespołu Morris. Organizatorzy przygotowali także szereg interesujących prelekcji na tematy społeczne i zdrowotne, prowadzonych przez przedstawicieli Policji, OPS i ZUS. Zwieńczeniem pierwszego dnia obchodów był koncert Wojciecha Gąssowskiego.

„Umiejętności tanecznych naszych seniorów można tylko pozazdrościć”

Burmistrz Konrad Antkowiak wyraził swoje uznanie dla seniorów: „Zakończenie Dni Seniora obchodzimy hucznie. Umiejętności tanecznych oraz dobrej zabawy można naszym seniorom tylko pozazdrościć. Te dni pokazały jak wiele energii i pasji jest w naszych seniorach”.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~FWS
26.11.2023 10:41

Dlaczego miasto albo konkretnie burmistrz nie zorganizuje np takiej zabawy andrzejkowej dla wszystkich ? Dlaczego tylko seniorzy ?

avatar
~Hihaha..( ~FWS)
26.11.2023 20:27

A ty co sam nie możesz ???. Bozia pomysłów ci nie dała i chęci do pracy na rzecz innych !!!. Do roboty, a nie na skrobane tylko liczysz !.

avatar
~AK
26.11.2023 21:21

Bo dookoła jest cała masa Andrzejek organizowanych przez różne instytucje!

avatar
~Podatnik
26.11.2023 20:54

A kiedy bal dla tych, co nie mają przed domami ulic i oświetlenia? We Wschowie uzbierała by się spora grupa takich ludzi.

avatar
~Podatnikplus
27.11.2023 06:37

Do ( Podatnika) - miało się pieniądze na dom to się powinno mieć na drogę i inne media z tym związane !!!!. Ja - My PODATNICY nie będziemy za takich jak ty i tobie podobnych cwaniaczków płacić !!!. A, wara ci od Naszego BALU !. Jak masz taka grupę nieudaczników to sobie sami zróbcie taki bal i skończ z tym bełkotem !.

avatar
~Podatnik
27.11.2023 10:16

Mam dom po rodzicach, płacę podatki (pewnie 10 razy wyższy niż ty) więc też mi się coś należy od miasta

avatar
~DO(Podatik)
27.11.2023 12:27

( Podatnik - śmiechu warte ....) !. A jakie to ma znaczenie po kim ty masz ten dom ???. 10 x wyższe -- śmiech na sali !. Idą święta, to z jakiej ty choinki sie urwałeś ???. Należy ci się od miasta ---???? ---- czy to nie z Naszych Podatków !!!. Przestań bredzić - weź się do roboty !!!!.

avatar
~Wschowianin
28.11.2023 17:03

Zgadzam się z innymi do podatnika stać Cię na dom to i stać Cię na kupienie szlaki z sąsiadami i wysypanie i droga gotowa

avatar
~Ja
28.11.2023 19:03

Za taką samowolkę miasto daje kary. Nie można na własną rękę robić drogi. Poza tym wg przepisów to obowiązek gminy. Obowiązek podatnika jest płacenie podatków

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl