TworzymyGłos Regionu

Ania Poszelużna prezentuje swój nowy singiel - Zasnąć

Wtorek, 13 kwietnia 2021 o 13:51, autor: 5 1694
Ania Poszelużna prezentuje swój nowy singiel - Zasnąć

28 marca 2021 r. odbyła się premiera nowego utworu Ani Poszelużnej ze Wschowy. Singiel pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki „Sny na jawie”, która ukazała się w lipcu 2018 r.

Ania Poszelużna to pochodząca ze Wschowy wokalistka o mocnym głosie śpiewająca w nurcie pop i r’n’b. Ponadto jest autorką tekstów i kompozytorką. Jest finalistką i laureatką kilkudziesięciu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych. Liczne sukcesy wokalne umożliwiły artystce nagranie debiutanckiego albumu.

Ania to nie tylko artystka, ale także ścisły umysł. Jej miłość do tworzenia muzyki ma swoje odzwierciedlenie także w innej pasji, którą jest - matematyka. Jest absolwentką Wydziału Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Mimo fascynacji światem liczb, to muzyka odgrywa główną rolę w jej życiu. Od lat realizuje się w pracy studyjnej nagrywając swoje autorskie kompozycje oraz współpracując z innymi twórcami. Jednak to koncerty od kilkunastu lat są kluczowym kierunkiem jej muzycznej drogi. Ania najlepiej odnajduje się w występach na żywo, na których wykonuje swój autorski materiał.

Artystka także intensywnie rozwija swój warsztat wokalny pod okiem cenionych nauczycieli śpiewu, a także doskonali swoją grę na instrumentach klawiszowych. Ponadto zbudowała swoje domowe studio, gdzie realizuje nowe muzyczne pomysły.  

W marcu 2021 r. miał premierę drugi teledysk wokalistki do utworu „Zasnąć”. Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki „Sny na jawie”, która ukazała się w lipcu 2018 r. Album składa się z 11 autorskich utworów artystki utrzymanych w stylistyce pop i r’n’b. Oprócz przemyślanej muzyki, na płycie znajdują się także osobiste teksty wokalistki opowiadające o jej doświadczeniach życiowych.

Facebook: https://www.facebook.com/poszeluzna.ania/
YouTube: https://www.youtube.com/c/AniaPoszeluzna
Instagram: https://www.instagram.com/ania_poszeluzna/

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Ela
13.04.2021 15:32

Gratuluję sukcesów i głosu. Jest wiele tak pięknie śpiewających osób. To pasja którą należy pielęgnować.

avatar
~:)
13.04.2021 19:47

Pięknie

avatar
~Urszula Chudak
13.04.2021 20:52

Pani Anno - pięknie Pani śpiewa i wygląda. O takich wokalistkach Maria Czubaszek zwykła mawiać, że co nie dośpiewa, to do wygląda. Życzę, by pasja stała się Pani zawodem. Łatwo nie będzie, bo nie urodziła się Pani w domu Kukulskich, Markowskich czy Kydryńskich. Choć dzieci tych ludzi mówią, że znane nazwisko tylko utrudnia im start - dobre sobie, jeżeli od najmłodszych lat wzrastają w tym środowisku i w takich samych koneksjach. To rzeczywiście "utrudnienie". Ale z drugiej strony, nie wszyscy znani i uznani, są z takich domów. Niech i Pani udowodni, że z tak małej Wschowy, dzięki talentowi pracowitości, można daleko zawędrować. Kilku naszych mieszkańców, już to udowodniło.

avatar
~Joszko Broda
14.04.2021 10:26

Akurat Kydryński i jego przekonania, a może i dokonania w Afryce to nie jest dobry przykład. A żona to tak jakby na siłę.

avatar
~Urszula Chudak
14.04.2021 13:03

Akuratnie nazwisko Marcina Kydryńskiego, bardzo pasuje w takim kontekście, w jakim go użyłam. Jest synem Haliny Kunickiej i Lucjana Kydryńskiego - znaczących przedstawicieli warszawskiego środowiska artystycznego. O tym mówię w komentarzu. Jego opis saudyjskich, pięknych kobiet, nie jest przedmiotem akurat tej konkretnej wypowiedzi.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl