TworzymyGłos Regionu

AktywnaWschowa staje się stowarzyszeniem.

Artur Obuchowicz: „Razem możemy więcej!”

Piątek, 06 stycznia 2023 o 12:29, autor: 5
AktywnaWschowa staje się stowarzyszeniem.

Pełnomocnik burmistrza Konrada Antkowiaka ds. sportu - Artur Obuchowicz - zaprasza wszystkich aktywnych oraz tych, którzy chcieliby być aktywni na spotkanie Stowarzyszenia AktywnaWschowa, które odbędzie się 09.01 o godzinie 20:00 w sali klubowej CKiR w Wschowie.

Stowarzyszenie AktywnaWschowa to skupia wszystkie nieformalne grupy, które działają od lat, ale nie posiadają własnej podmiotowości. Do stowarzyszenia zaproszone są osoby, które lubią aktywność wszelkiego rodzaju - biegaczy, kolarzy, tenisistów, trenujących 6 dni w tygodniu lub 4 razy w miesiącu, startujących w zawodach lub chcących to zrobić, a także trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów i masażystów, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

To także miejsce dla osób, które mają ciekawe pomysły, ale brakuje im możliwości ich realizacji. Dołączając do Stowarzyszenia AktywnaWschowa, członkowie będą mogli razem osiągnąć więcej, brać udział w burzy mózgów przy różnych projektach, wpływać na instytucje oraz brać udział w realizowaniu strategii rozwoju sportu we Wschowie.

Źródło: AktywnaWschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Lechoslaw
06.01.2023 14:04

Coś z tą aktywnością miernie!!!

avatar
~do Lechoslaw
06.01.2023 18:56

Chyba u Ciebie..

avatar
~Robotnik
10.01.2023 13:14

Aktywna Wschowa tylko dla ludzi z biura co mają delikatne rączki i mówią "ą i ę" zwykły chłopa co robi na budowie po 12 godzin albo na produkcji od rana do nocy nie skorzysta z tego stowarzyszenia delikatnych rączek zza biurka

avatar
~Maciek
11.01.2023 11:07

I to jest błędne myślenie. Żeby zniwelować powstawanie "garba" od roboty warto uprawiać aktywny wypoczynek. Spacery, pływanie albo rowerek chociaż w "wikendy".

avatar
~KRÓTKO...NA TEMAT !
11.01.2023 11:22

Proszę o program dla aktywności i aktywnych Naszej Wschowy !!!. Oby nie było tak jak z Janem +, który przechodził z partii do partii, ze stowarzyszenia do stowarzyszenia aby tylko przy korycie być !!!!. Czy na tym ma polegać rola kolejnych nowych stowarzyszeń na naszym rynku???. A wybory już na jesień 1023 i wiosnę 2024 !!!!!!!!. Czekamy na nowe twarze - !!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl