TworzymyGłos Regionu

Agata Karolczyk-Kozyra z tytułem Nauczyciel Roku 2021?!

Nauczycielka ze Wschowy wśród nominowanych

Niedziela, 26 września 2021 o 11:37, aktualizacja Niedziela, 26 września 2021 o 15:57, autor: 3 4260
Agata Karolczyk-Kozyra z tytułem Nauczyciel Roku 2021?!

Pani Agata Karolczyk-Kozyra, nauczycielka z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie, znalazła się wśród nominowanych do prestiżowych konkursów Nauczyciel Roku 2021 i Nauczyciel Jutr@ przyznawanych przez Głos Nauczycielski.

Uczestnikiem Konkursów Nauczyciel Roku i Nauczyciel Jutr@ może być każdy, kto jest czynnym nauczycielem, bez względu na rodzaj placówki, w której pracuje (z wyjątkiem szkół wyższych), stopień awansu zawodowego, specjalność i staż pracy. wm.in. dyrekcje placówek, koledzy z grona pedagogicznego, uczniowie, rodzice, organy prowadzące, kuratoria oświaty. A także organizacje i instytucje współpracujące z nauczycielem.

O tytuł Nauczyciel Roku 2021 i Nauczyciel Jutr@ w ścisłym finale rywalizuje kolejno 13 i 5 osób. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 12 października br. podczas uroczystej Gali Finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie. 

Pani Agata Kolczyk-Kozyra ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jest nauczycielem dyplomowanym języka polskiego, w zawodzie od 2001 r. Prowadzi blog edukacyjny Kreatywny polonista. Jest autorką "Maturnocki", czyli ogólnopolskiej akcji utrwalania wiedzy przed egzaminem maturalnym z języka polskiego.

Serdeczne podziękowania kieruję do osób, które przez lata mojej pracy na rzecz edukacji okazywały mi wsparcie i motywowały mnie do działania. Dziękuję Kolegom i Koleżankom Nauczycielom, Rodzicom i moim Uczniom. Gratuluję wszystkim nominowanym w konkursie Nauczyciel Roku oraz finalistom konkursu Nauczyciel Jutr@. Być wśród Was to dla mnie ogromne wyróżnienie! - komentuje pani Agata Kolczyk-Kozyra.

Źródło/foto: glos.pl, Agata Kolczyk-Kozyra, Kreatywny polonista

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Zainteresowany
26.09.2021 19:53

Gratuluję Pani Agato!

avatar
~123+
26.09.2021 22:50

Czy "autor: SZ" nie jest przypadkiem wychowankiem tej pani?

avatar
~Kto
29.09.2021 22:16

Ogarnij sie kobieto, wykrzyknik i znak zapytania

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl