TworzymyGłos Regionu

reklama

After Blues w Alei Gwiazd Bluesa (FOTO)

Wtorek, 02 maja 2023 o 15:15, aktualizacja Wtorek, 02 maja 2023 o 16:15, autor: 0
After Blues w Alei Gwiazd Bluesa (FOTO)

W Nowym Rynku w Sławie zebrała się liczna grupa sympatyków bluesa, którzy towarzyszyli w odsłonięciu kolejnej gwiazdy w pierwszej Alei Gwiazd Bluesa w Polsce. Tym razem swoją dłoń w gwieździe zostawili członkowie zespołu After Blues.

Kto wchodzi w skład After Blues?

After Blues to zespół muzyczny założony w 1980 roku w Szczecinie. W jego skład wchodzą dwaj koledzy ze szkoły muzycznej Leszek Piłat i Waldemar Baranowski. 

Co to jest Aleja Gwiazd Bluesa?

Aleja Gwiazd Bluesa to projekt, który ma na celu uhonorowanie artystów związanych z muzyką bluesową w Polsce. Co roku przy okazji festiwalu Las, Woda & Blues swój odcisk w Sławie zostawia kolejna gwiazda bluesa.

Odsłonięcie gwiazdy After Blues w Alei Gwiazd Bluesa

Dzisiejsze wydarzenie towarzyszyły jak zawsze bluesowe koncerty, po których Panowie Leszek i Waldemar odcisnęli dłoń w specjalnie przygotowanej gwieździe i tym samym stali się częścią Sławy i częścią festiwalu Las, Woda & Blues. Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła w swoim przemówieniu pogratulował zespołowi oraz zachęcił wszystkich zgromadzonych do pojawienia się na dzisiejszych koncertach na ośrodku Wratislavia, które startują o godzinie 16:45.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl