TworzymyGłos Regionu

Zespół Sedno wystąpił na Dni Wschowy 2023 (FOTO)

Sobota, 10 czerwca 2023 o 03:00, aktualizacja Sobota, 10 czerwca 2023 o 10:26, autor: 0
Zespół Sedno wystąpił na Dni Wschowy 2023 (FOTO)

Z okazji Dni Wschowy 2023, mieszkańcy miasta mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym. W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie odbył się kolejny występ zespołu Sedno, działającego przy Centrum Kultury i Rekreacji. Ta niepowtarzalna chwila była okazją do doświadczenia słowa mówionego, wzbogaconego o elementy ruchu scenicznego oraz przepiękne utwory śpiewane.

Przeżycie słowa i muzyki w otoczeniu natury

Występ zespołu Sedno był wyjątkowym połączeniem sztuki, emocji i przyrody. Mieszkańcy Wschowy mieli okazję poczuć magię chwili i przenieść się w świat artystycznych doznań. Słowo mówione ożywało dzięki dynamicznym gestom i ruchom scenicznym, które podkreślały wyjątkowość występu. W dodatku nie zabrakło wspaniałych utworów śpiewanych, które poruszały najgłębsze struny uczuć publiczności. Widownia po raz kolejny usłyszała „Wschowskie Tango”. 

Uczestnicy występu i twórcy

W skład zespołu Sedno wchodzą utalentowani lokalni artyści. Bożena Szarnecka, Marianna Hornicka, Leokadia Łopusiewicz i Grzegorz Kaliciński zaprezentowali swoje umiejętności w sposób, który zachwycił publiczność. 

Warto również wspomnieć o reżyserii, która była odpowiedzialna za wyjątkową oprawę sceniczno-wizualną. Leokadia Łopusiewicz sprawiła, że każdy element występu był precyzyjnie dopracowany, a całość tworzyła harmonijną i estetyczną całość. Warto docenić również akompaniament muzyczny, który nadawał dodatkową głębię każdemu wystawionemu utworowi. Adam Zawadzki na gitarze oraz Elżbieta Zienkiewicz przy klawiszach stworzyli idealne tło muzyczne dla wokalnych interpretacji artystów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl