TworzymyGłos Regionu

reklama

Zbliża się Jarmark Bożonarodzeniowy nad Jeziorem Sławskim

Poniedziałek, 20 listopada 2023 o 12:23, aktualizacja Wtorek, 21 listopada 2023 o 20:38, autor: 8
Zbliża się Jarmark Bożonarodzeniowy nad Jeziorem Sławskim

Jarmark Bożonarodzeniowy nad Jeziorem Sławskim, organizowany wspólnie przez Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Lodziarnię Olek Sława, zapowiada się na niezapomniane wydarzenie. Jarmark potrwa przez trzy weekendy adwentu: 2-3 grudnia, 9-10 grudnia oraz 16-17 grudnia. Takiego wydarzenia w Sławie jeszcze nie było!

Ponad 70 Voucherów w konkursach

Dzięki wsparciu lokalnych przedsiębiorców, organizatorzy przygotowali konkurs z ponad 70 voucherami do wygrania. Nagrody są różnorodne, od zabiegów pielęgnacyjnych po rejs motorówką. W konkursie Lodziarni Olek, co 20. paragon z dnia wygrywa voucher.

Świątecznego klimaty dodadzą lokalni artyści

Goście jarmarku będą mogli cieszyć się muzyką na żywo, w tym koncertami lokalnych artystów: Peggy / Kaja Frankiewicz (2-3.12), Marty Piotrowskiej (9-10.12) oraz Projektu Fraktala (16-17.12). Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie również przyczyni się do dekoracji, a uczniowie poprowadzą Warsztaty Świątecznych Eksperymentów.

Świąteczna pomoc dla Krecika

Organizatorzy wydarzenia wkładają wiele serca w przygotowania, a dochód z kiermaszu rękodzieła przekażą na Zbiórkę dla Nikosia Krecika. Lodziarnia Olek zachęca do odwiedzenia jarmarku: "Będziemy się bardzo cieszyć, jeśli odwiedzicie nasz jarmark, bo to dzięki Wam będzie on tętnił życiem".

Przeczytaj także: Świąteczne cytaty na Boże Narodzenie - Urocznica.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~Yossarian
20.11.2023 14:48

Patrząc na zdjęcie, to chyba na Placu Czerwonym będzie ten jarmark?

avatar
~U Z U P E Ł N I E N I E plus
21.11.2023 09:17

Nadawca zapomniał dodać, że od kilku już lat tego tupu jarmarki to jedna wielka DROŻYZNA, którą zapoczątkowały totalne rządy pis plus i ich totalna inflacja !!!!. Obecne ceny na tych jarmarkach w porównaniu do lokalnego rynku i możliwości budżetowe Naszych Mieszkańców można śmiało PORÓWNAĆ do zestawienia cen z czasów Komuny, tj. Ceny w słynnych komunistycznych delikatesów do cen w powszechnych sklepach !!!!!. Teraz tak jarmarki to nic jak współczesne Delikatesy tej totalnej jeszcze władzy !!!!!>

avatar
~Jadzia
21.11.2023 11:08

Jestem zarobiona, na kolanach charujem całymi dniami i ja nie pojadem, za drogo, jeszcze czego a życie drogie jak szlak. Rzeby za ser płacić po 80za kilo a kiełbase po 100, dajcie spokuj, a kasztany po 60. Sama se nasbieram i pogotujem.

avatar
~do Jadzi
21.11.2023 20:13

Komentarz generalnie bardzo słaby. Jeżeli to ma być dowcipne, to po prostu takie nie jest Jadziu.

avatar
~POlitruk z 2
22.11.2023 18:50

Część Pixidi nie marudź i skocz do Lidla albo Aldiego. W czasach komuny były wysokie ceny tylko towaru było brak . Nudzisz chłopie jak zawsze . Brawo Sława !

avatar
~do kom 2
21.11.2023 11:42

Chlopie mega inflacja jest w calej Europie i to nie wina naszej wladzy. Ktos raczej ma problemy ze soba.

avatar
~Wolne żarty !.
21.11.2023 19:14

Chłopie, do ( ~do kom 2) po jakich ty jesteś pieniądzach i wiedzy nabytej???. Niekompetencja z dziedziny "inflacji w całej Europie" bije z ciebie na kilometr!!!. Na twoim miejscu bym się nie ośmieszał !!!. W całej Unii inflacja już dawno jest na etapie normalności i normalnych, tylko ta totalna pond 8 lat władza pis plus Nas Polaków tak Totalnie z tą drożyzną i inflacją ugotowała na Amen !!!!! . I ty śmiesz nam tu imputować te wasze dzienne przekazy z nowogrodzkiej i tvppisplus !!!!!-?. Czy ty nie masz w sobie za grosz osobistego poczucia wstydu na to co ta totalna Nam Społeczeństwu Polskiemu zrobiła??? - te wasze "listy milionerów", te listy """tłustych kotów pis plus", te listy " Willa plus ", To totalne uwłaszczenie sie na Naszym Publicznym mieniu !!!!!!!. I te totalne przejecie Spółek Skarbu Państwa !!!!!. I teraz to totalne marnotrawstwo Polskiego Pieniądza prze przedłużanie oddania dobrowolnie władzy i opuszczenia tego skompromitowanego rządu !!!!!. Czy ty Na Miły Bóg tego nie widzisz ?????. Z Bogiem !!!!!

avatar
~PARAnOJApLus***
22.11.2023 08:41

Takie jarmarki w czasach tej Totalnej drożyzny nadanej nam przez ta ponad 8 letnia totalna władzę to obraz kpiny z Nas Konsumentów, który zaledwie starcza od pierwszego do pierwszego na tanie smarowidło do chleba i zwykłą parówkę !!!. Potwierdzam, że to nic innego jak delikatesy dla wybrańców jak to było za komuny !!!. Przeciętnemu zjadaczowi chleba został tylko sklep z przecenę !!!. Te osiem lat totalnej władzy pisplus doprowadził nas do "dzidowania" , a nie korzystania z jarmarków !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl