TworzymyGłos Regionu

Zawody wędkarskie nad Jeziorem Sławskim - Podsumowanie dwudniowej rywalizacji

Niedziela, 07 maja 2023 o 19:23, aktualizacja Poniedziałek, 08 maja 2023 o 11:01, autor: 0
Zawody wędkarskie nad Jeziorem Sławskim - Podsumowanie dwudniowej rywalizacji

Dwudniowe zawody wędkarskie nad jeziorem Sławskim zakończyły się uroczystą ceremonią wręczenia nagród dla zwycięzców. Burmistrz Sławy - Cezary Sadrakuła wraz z Prezesem Gospodarstwa Rybackiego Sława sp. z o.o. Mirosławem Kmiecikiem i Wicestarostą Wschowskim Waldemarem Starostą wręczył nagrody zwycięzcom.

Zawodnicy z całego kraju

Zawody zgromadziły wiele osób z różnych regionów Polski. W ciągu dwóch dni kilkuset uczestników rywalizowało o nagrody w kilku kategoriach, w tym największej złowionej ryby oraz sumarycznej ilości złowionych ryb.

Wartość wydarzenia dla lokalnej społeczności

Burmistrz Sławy, który wziął udział w uroczystości, podkreślił znaczenie takich wydarzeń dla rozwoju gminy. W swoim krótkim przemówieniu podziękował wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i sportową postawę.

Podziękowania organizatorów

Organizatorzy, Stowarzyszenie "Lasy i Jeziora", wyrazili nadzieję, że zawody wędkarskie nad Jeziorem Sławskim będą kontynuowane w kolejnych latach i przyciągną jeszcze więcej uczestników. Dziękowali także wszystkim za wzięcie udziału i zaangażowanie w organizację i przeprowadzenie tak wspaniałego wydarzenia.

Wyniki

W oficjalnej klasyfikacji uwzględniono 110 drużyn. Zwyciężył SUZUKI Fishing Team Polska (suma 27200), na drugim miejscu uplasował się BIG FISH SZCZECIN (suma 19750), a na trzecim FISHING FREAKS (suma 18590). Reszta wyników znajduje się w GALERII ZDJĘCIOWEJ.

Źródło/foto: slawa.pl/Fiske

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl