TworzymyGłos Regionu

Nowe pawilony nad Jeziorem Sławskim gotowe już niebawem (FOTO)

Poniedziałek, 23 stycznia 2023 o 17:05, autor: 1 862
Nowe pawilony nad Jeziorem Sławskim gotowe już niebawem (FOTO)

Kolejny etap budowy pawilonów nad Jeziorem Sławskim dobiega końca. Inwestycja ta przyczyni się do rozwoju oferty gastronomicznej ośrodka Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW, co zwiększy jego atrakcyjność dla turystów.

Pawilony, które są już prawie gotowe, zostaną niebawem przekazane dzierżawcom. Przeznaczone one będą do prowadzenia całorocznej działalności usługowo-gastronomicznej. Budynki będą składały się z dwóch części: sali restauracyjnej (parter i taras na dachu zadaszony drewnianą konstrukcją) oraz zaplecza gastronomicznego.

Nowe pawilony stanowić będą ważny element oferty Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Dzięki nim turyści będą mogli skorzystać z rozmaitych usług gastronomicznych, a ośrodek stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do wypoczynku.

Za projekt pawilonów odpowiedzialna była firma Przedsiębiorstwo Budowlane Tempus sp. z o. o.

Źródło/foto: slawa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Sad
25.01.2023 12:43

Brawo !!! Zamiast czekać zadawać 10 pytań do... Realizować plan!!! Brawo panie burmistrzu oraz pracownicy odpowiedzialni za wszystkie inwestycje.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl