TworzymyGłos Regionu

reklama

Zaginął Ireneusz Felpel ze Starych Drzewiec - apel o pomoc

Wtorek, 16 maja 2023 o 15:05, aktualizacja Wtorek, 16 maja 2023 o 15:30, autor: 0
Zaginął Ireneusz Felpel ze Starych Drzewiec - apel o pomoc

Wschowscy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania zaginionego 40-letniego mieszkańca Starych Drzewiec. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę (14 maja) około godziny 10 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja apeluje do społeczności o pomoc w odnalezieniu zaginionego.

Wschowscy policjanci poszukują zaginionego mężczyzny ze Starych Drzewiec

W obliczu zaginięcia 40-letniego mieszkańca Starych Drzewiec, lokalna policja podjęła działania mające na celu odnalezienie mężczyzny. Funkcjonariusze intensywnie pracują nad ustaleniem jego miejsca pobytu, dlatego też proszą o współpracę lokalną społeczność.

Brak kontaktu z rodziną - prośba o pomoc

Rodzina zaginionego mężczyzny jest zaniepokojona brakiem kontaktu od momentu jego wyjścia z domu. Bezustannie wyczekując na informacje o jego losie, zwracają się do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego, o natychmiastowy kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefoniczne zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod numerem bezpośrednim 47 79 43 211 lub skorzystanie z numeru alarmowego 112.

Opis zaginionego: wiek, wygląd, ubranie

Ireneusz Felpel ma 40 lat i około 170 centymetrów wzrostu. Ma piwne oczy i krótkie, blond włosy. Jest średniej budowy ciała. W momencie zaginięcia ubrany był w ciemną bluzę, spodnie typu jeans oraz ciemne sportowe buty.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl