TworzymyGłos Regionu

reklama

Wypadek na drodze z Wronińca do Żuchlowa. Przyczepa z agregatem i mini koparką uderzyła w autobus (FOTO)

Piątek, 22 grudnia 2023 o 15:04, autor: 0
Wypadek na drodze z Wronińca do Żuchlowa. Przyczepa z agregatem i mini koparką uderzyła w autobus (FOTO)

Dramatyczny wypadek na drodze pomiędzy Wronińcem a Żuchlowem! W środę, 21 grudnia, tuż przed 17:30, doszło do zderzenia autobusu z ciężarówką, której przyczepa wypadła i uderzyła w nadjeżdżający autobus. Na miejscu zdarzenia interweniowały służby.

Przyczepa ciężarówki uderzyła w autobus

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do SK KP PSP w Górze o godzinie 17:26. Jak relacjonują strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Górze, na miejscu zastali uszkodzony autobus, w który uderzyła przyczepa ciężarówki. Na przyczepie znajdowały się agregat ciśnieniowy i mini koparka.

Trzy osoby poszkodowane

Strażacy informują, że w wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali strażacy, którzy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, oświetleniem terenu i usuwaniem wycieku oleju napędowego.

Co było przyczyną wypadku?

Według wstępnych informacji przyczyną zdarzenia było wypięcie się przyczepy z ciężarówki, co doprowadziło do zderzenia z autobusem. W wyniku wypadku uszkodzeniu uległy przód i bok autobusu, mini koparka, agregat ciśnieniowy oraz zaczep i przód przyczepy.

Źródło/foto: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Górze

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl