TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowski Uniwersytet Dziecięcy. Rusza rekrutacja do II edycji

Poniedziałek, 18 września 2023 o 10:37, autor: 0
Wschowski Uniwersytet Dziecięcy. Rusza rekrutacja do II edycji

Burmistrz Konrad Antkowiak ogłosił rozpoczęcie rekrutacji na drugi rok Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. "To niesamowite miejsce, gdzie nasze dzieci mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nową wiedzę i spotykać się z rówieśnikami, którzy podzielają ich ciekawość świata," powiedział burmistrz. Drugi rok Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego zapowiada się jako jeszcze bardziej inspirujący i pełen fascynujących odkryć.

Kto może się zgłosić?

Program jest skierowany dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat. Rekrutacja rozpoczyna się 18 września i będzie prowadzona przez specjalną komisję.

Zajęcia i wykłady

Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w fascynujących zajęciach, które będą prowadzone przez doświadczonych wykładowców z Akademii Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie. Ponadto, program przewiduje również inspirujące wykłady gości specjalnych, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szczegóły i zapisy

Rekrutacja trwa od 18 września do 29 września lub do wyczerpania miejsc. Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku 8-11 lat z terenu Miasta i Gminy Wschowa. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są tylko na oryginalnych drukach. Druki są do pobrania w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie.

Zobacz również: Wschowski Uniwersytet Dziecięcy. Absolutoria uzyskane! (FOTO)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl