TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa ponownie triumfuje w konkursie „Świeć się z Energą”. Do potrzebujących trafi sprzęt o wartości 10 tys. zł

Poniedziałek, 15 stycznia 2024 o 14:32, autor: 2
Wschowa ponownie triumfuje w konkursie „Świeć się z Energą”. Do potrzebujących trafi sprzęt o wartości 10 tys. zł

Wschowa ponownie potwierdziła swój status świetlnej stolicy województwa lubuskiego, zdobywając po raz piąty z rzędu tytuł w konkursie "Świeć się z Energą". Mieszkańcy wykazali się imponującym zaangażowaniem, oddając aż 2181 smsowych głosów i tym samym znacznie wyprzedzając drugą w kolejności miejscowość – Strzelce Krajeńskie, które zdołały zgromadzić jedynie 430 głosów.

Nagroda dla potrzebujących

Zwycięstwo Wschowy nie jest jedynie prestiżowym tytułem, ale przynosi także konkretne korzyści. Miasto zostało nagrodzone sumą 10 tysięcy złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD. Ten cenny sprzęt ma zostać przekazany osobom potrzebującym, co podkreśla społeczną wartość konkursu.

Etap ogólnopolski – szansa na większe wsparcie

Sukces Wschowy na szczeblu regionalnym to dopiero początek. Już 17 stycznia, rozpoczyna się etap ogólnopolski konkursu, w którym do wygrania jest aż 40 tysięcy złotych na sprzęt AGD dla potrzebujących. Głosowanie w ogólnopolskim finale Plebiscytu Miast będzie trwało do 30 stycznia do godziny 12:00. Szczegóły dotyczące głosowania można znaleźć na facebookowym profilu Stowarzyszenia WIP.

Zobacz również: Nagrody z konkursu „Świeć się z Energą” przyznane! (ZDJĘCIA)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~a jaki rachunek za to "świecenie"?
17.01.2024 08:28

pytam się, jaki rachunek za prąd i wynajem zapłacimy za te wszystkie iluminacje? Jaka wielokrotność "nagrody"? Konkursy, które- tak jak i wszystkie "inwestycje" widać, ale nie pomagają w życiu mieszkańcom. Zejdźmy na ziemię w koncu i zacznijmy poprawiać byt Wschowianom.

avatar
~DO <>( ~~ a jaki rachunek,,, i coś tam ,,,)
17.01.2024 13:49

A czy pytałeś się z jakich i czyich pieniędzy były organizowane " pikniki wyborcze pis plus" w kampanii wyborczej jesień 2023 rok na terenie Naszego Powiatu i Wschowy ???. A czy pytałeś się z jakich i czyich pieniędzy miały być finansowane tzw. ( pis czeki tekturowe) tak ochoczo rozdawane przez ludzi partii pisu , a zwłaszcza nagminnie w kampanii wyborczej Jesień 2023 ?????. Co do tych Naszych Światełek to jest Nasza sprawa , a nie twoja !!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl