TworzymyGłos Regionu

Wschowa. W wakacje będą odbywać się zajęcia „Pilates pod chmurką”

Wtorek, 27 czerwca 2023 o 17:30, aktualizacja Wtorek, 27 czerwca 2023 o 17:50, autor: 0
Wschowa. W wakacje będą odbywać się zajęcia „Pilates pod chmurką”

Ciesz się piękną pogodą, korzystając z letnich zajęć z pilatesu w Parku Tysiąclecia we Wschowie! Centrum Kultury i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników aktywności fizycznej na energiczne treningi na świeżym powietrzu. "Pilates pod chmurką" to doskonała okazja, aby wzmocnić ciało i zrelaksować umysł w otoczeniu natury. Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka z lokalnej firmy "Zdrowie w Głowie".

Aktywne rozpoczęcie weekendu przez całe wakacje

Zajęcia odbywać się będą od 8 lipca aż do 2 września. „Pilates pod chmurką” ma być gwarancja aktywnego i pełnego pozytywnej energii rozpoczęcia dnia, dlatego zbierz swoje siły i dołącz do grupy osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. W Parku Tysiąclecia o godzinie 9:00 w każdą sobotę czeka na Ciebie wyjątkowe spotkanie z pilatesem.

O co należy zadbać przed zajęciami

Przed przyjściem na zajęcia, warto zadbać o kilka drobiazgów. Postaw na wygodny strój, który pozwoli Ci swobodnie wykonywać ćwiczenia. Pamiętaj również o zabraniu butelki wody, aby utrzymać odpowiednie nawodnienie podczas treningu. Weź ze sobą ręcznik, matę lub koc.

Dla kogo są przeznaczone zajęcia i jak się zapisać

Zajęcia "Pilates pod chmurką" są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności fizycznej. Aby zapisać się na zajęcia, skontaktuj się ze "Zdrowie w Głowie" pośrednictwem Facebooka. Udział w zajęciach kosztuje 10 zł/os.

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl