TworzymyGłos Regionu

reklama

We Wschowie pojawiły się nowe ławki

Czwartek, 23 listopada 2023 o 18:36, autor: 8
We Wschowie pojawiły się nowe ławki

Burmistrz Konrad Antkowiak ogłosił, że na prośbę mieszkańców, szczególnie osób starszych, w mieście pojawiły się nowe ławki. Jest to część szerszego planu porządkowania małej architektury we Wschowie.

Ławki i słupy ogłoszeniowe

Burmistrz Antkowiak podkreśla, że montaż ławek oraz słupów ogłoszeniowych to dopiero początek. "To zadanie ma na celu poprawę jakości życia mieszkańców, zwłaszcza osób starszych, którzy będą mogli odpocząć w drodze" - mówi Konrad Antkowiak. Dalsze plany, które zrealizowane zostaną w przyszłym roku, obejmują montaż koszy na śmieci oraz stojaków rowerowych.

Nowe ławki we Wschowie: gdzie je znaleźć?

Mieszkańcy Wschowy mogą już korzystać z nowo zamontowanych ławek w kilku lokalizacjach:

  • Przy wejściu do parku Helbergera, ul. Głogowska
  • Obok cukierni Kolan, również przy ul. Głogowskiej
  • Na parkingu przy ul. Wolsztyńskiej
  • Przy ścieżce rowerowej w okolicy sklepu Intermarche

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~NOWA WSCHOWA
24.11.2023 04:53

Trzeba było czekać prawie 30 lat od upadku KOMUNY ABY Wschowa za czasów Nowego Pana Burmistrza pana Antkowiaka pomału wracała na łono Cywilizacji; - a to WC w Parku, a to teraz te ławeczki, a to nowy Pomost w Lginiu, a to parkingi i nowe chodniki ..... i to wszystko w przeciągu niespełna 4 lat tego Pana Antkowiaka !. Przez 30 lat totalna nicość - jak za rządów pisu i Pslu w powiecie....... Ale to już się zmieni w z tym powiatem na Wiosnę 2024 !!!! . Nocna - ZMIANA !.

avatar
~FWS
24.11.2023 09:15

Aż dziwne, że nie napisali "ławki dla seniorów"

avatar
~Puk-puk...?
24.11.2023 12:37

A kto tam? - to jak "FWS" potrzebuję pomocy, bo siedzę na tej ławeczce i i się nudzę i w klawiaturę walę zamiast w swoją pu...... pał....... !!!!.

avatar
~Emeryt
24.11.2023 11:23

Brawo, ławki na pewno się przydadzą, zwłaszcza teraz gdy jest zimno,starsi ludzie czekają w długich kolejkach aby posiedzieć i odpocząć, gdzie te ławki były latem?

avatar
~Edyta
24.11.2023 12:08

Panie Emeryt! Posadowienie ławek, innych obiektów małej architektury wymaga stosownych decyzji i zgłoszeń . Ławki przydadzą się o każdej porze roku.

avatar
~Kolo
24.11.2023 12:28

Panie Emerycie, a to pan nie wie, że po zimie mają zdemontować tak żeby przez wiosne i lato ludzie nie siadali bo się zniszczą. Potem znowu na zimę się zamontuje. To samo pomost w Lginiu, żeby się nie zniszczył na lato do demontażu. I tak w ķółko. Pasuje?

avatar
~DO <> ps. ( Emeryta)
24.11.2023 12:33

Czytaj hejtera pixxi !!!. Tak po ludzku ; - czy ty się dobrze czujesz ?, - czy nie potrzebujesz pomocy specjalisty od głowy ?. Jak żyję i czytam wpisy na zw.pl hejterów pixxi rodowodem emeryta to już głupszego od ciebie NIE WIDZIAŁEM !!!. Zdrowia ci życzę na głowę !!!.

avatar
~Grab
25.11.2023 02:11

Nowe ławki, nowe WC, a kiedy drogi na nowych osiedlach? Choć po kawałku.. np tam, gdzie ludzie ze swoich pieniędzy dawali na kanalizację w drodze, mimo że jest to obowiązek gminy..

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl