TworzymyGłos Regionu

reklama

Walka o życie Adama Piotrowskiego. Jak można pomóc mieszkańcowi Zamysłowa?

Poniedziałek, 18 marca 2024 o 09:19, autor: 1
Walka o życie Adama Piotrowskiego. Jak można pomóc mieszkańcowi Zamysłowa?

Adam Piotrowski, 43-letni mąż i ojciec dwójki dzieci z małej miejscowości Zamysłów w gminie Szlichtyngowa, mierzy się z niezwykle ciężką sytuacją życiową. Diagnoza raka złośliwego zgięcia wątrobowego z przerzutami postawiła jego życie i spokój rodziny pod dużym znakiem zapytania. Adam nie traci nadziei i zamierza walczyć do końca, mając na uwadze dobro swoich najbliższych.

Trudna diagnoza i apel o pomoc

Adam Piotrowski opowiada swoją historię, zwracając się do ludzi dobrej woli: "Mam na imię Adam, mam 43 lata. Jestem szczęśliwym mężem i tatą. Michałka - 1 klasa szkoły podstawowej oraz Natalki - 5 klasa szkoły podstawowej. Wiedliśmy spokojne życie, aż do czasu kiedy zacząłem się źle czuć. Udałem się na badania diagnostyczne, gdzie usłyszałem druzgocącą diagnozę - rak złośliwy zgięcia wątrobowego z przerzutami. Jest bardzo ciężko, ale nie chcę się poddawać dla mojej rodziny, która jest dla mnie priorytetem." Koszty leczenia, dojazdów do szpitala, codziennego życia i specjalistycznej diety przerastają możliwości finansowe rodziny, co zmusiło Pana Adama do zaapelowania o wsparcie.

Rodzina i przyjaciele walczą

Rodzina i przyjaciele Pana Adama nie pozostają bierni w obliczu tej tragedii. Założyli zbiórkę finansową na serwisie pomagam.pl [LINK], aby zebrać środki na jego leczenie i wsparcie rodziny w tych trudnych chwilach. Dodatkowo, na portalu Facebook powstała grupa wspierająca, gdzie organizowane są licytacje przedmiotów [LINK]. Dochód z tych licytacji przeznaczony jest na pokrycie kosztów związanych z leczeniem Pana Adama.

Źródło/foto: Pomagam.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Monia
18.03.2024 18:33

Moze jakaś wycieczka i koszt przeznaczyć na leczenie?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl