TworzymyGłos Regionu

reklama

Wakacyjny turniej zakończony - letnie rozgrywki zgromadziły ponad 130 dzieci!

Piątek, 01 września 2023 o 10:53, aktualizacja Piątek, 01 września 2023 o 12:50, autor: 0
Wakacyjny turniej zakończony - letnie rozgrywki zgromadziły ponad 130 dzieci!

Piętnasta edycja Letniego Turnieju Orlika dobiegła końca, wyróżniając się największą ilością uczestników w historii. Tym razem aż 130 dzieci rywalizowało na boisku Orlik w Sławie, podzielonych na trzy grupy wiekowe.

System rozgrywek

Rozgrywki odbywały się od połowy lipca i skupiały się na zdobywaniu indywidualnych punktów przez zawodników. Na każdym z sześciu turniejów wyłaniany był nowy skład spośród zgromadzonych zawodników w danej kategorii wiekowej. Punkty naliczano za zwycięstwo w meczu, strzelone gole oraz zaliczone asysty. Po zakończeniu wszystkich etapów turnieju dokonano podsumowania i wyłoniono zwycięzców.

Nagrody dla uczestników

Współorganizatorzy, czyli animatorzy boiska Orlik w Sławie oraz Gmina Sława, zadbali o to, by każdy uczestnik poczuł się doceniony. Dla wszystkich przygotowane zostały okazjonalne koszulki. Ponadto, dla tych, którzy zajęli miejsca od czwartego do dziesiątego w każdej kategorii wiekowej, przyznano medale.

Wyróżnienia dla najlepszych

Dzieci, które zasłużyły na miejsce na podium, zostały dodatkowo nagrodzone pamiątkowymi statuetkami. Nagrody wręczane były przez trenerów oraz przedstawicielkę sławskiego samorządu, Danutę Piotrowską - Sekretarz Gminy.

Podsumowanie turnieju

Piętnasta edycja Letniego Turnieju Orlika w Sławie zakończyła się na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Z roku na rok frekwencja rośnie, co świadczy o dużym zainteresowaniu turniejem wśród młodych sportowców. Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy, mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Czekamy na kolejną edycję.

Źródło/foto: Slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl